Padel Magazine - Jaki program ! Przez 3 dni 5 drużyn (składających się z 7 zawodników i trenera) walczyło o 3 bilety na ostatnie etapy mistrzostw świata. To właśnie Belgię, Holandię i Niemcy wreszcie znajdziemy w Hiszpanii pod koniec października.

résultat_championnat_du_monde_de_padel_2014

Wyróżniło się kilka drużyn, dlatego zaczniemy od kraju gospodarza: Belgii. Udało jej się pokonać wszystkie drużyny. Trzeba powiedzieć, że na papierze te czerwone diabły miały zbudowaną drużynę, która miała dojść do końca. Drużyna belgijska mogła również liczyć na Laurenta Montoisy, jednego z najlepszych belgijskich tenisistów, który skandował „GO BELGIUM” oraz publiczność, która w dużej mierze wybrała swój obóz we wspaniałym klubie Padel z Gent (Padel4U2).

Holendrzy i Niemcy zajęli ostatnie dwa miejsca w kwalifikacjach i na pewno będą musieli przejść przez Hiszpanię i Argentynę, aby mieć nadzieję na awans w tych ostatnich etapach. Podczas gdy Belgowie mogli wpaść do puli Brazylijczyków ...

Aby odkryć wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia:

Kwalifikacje 13e World Padel Championship 2014 w Gandawie. Śledź wyniki na żywo na https://twitter.com/PadelMagazine

Opublikowany przez Padel Magazine sur Sobota 27 Wrzesień 2014

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.686048111492310.1073741884.454079768022480&type=3

Francuzi byli w większości nieobecni w tych kwalifikacjach. Udało im się jednak wyróżnić na wystawie z Henri Leconte (i Xavierem Malisse) i pięknym francuskim zwycięstwie (Franck Binisti i Henri Leconte) przeciwko belgijskiej drużynie (Julien Evrard i Philippe Werts).

Spotkanie w Palma de Mallorca pod koniec października na ostatnią fazę mistrzostw świata Padel.

Franck Binisti - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.