Padel Magazine - Co za pokaz! Podczas dni 3 drużyny 5 (złożone z graczy 7 i trenera) starły się o bilety 3 na ostatnie rundy mistrzostw świata. To Belgia, Holandia i Niemcy wreszcie znajdą się w Hiszpanii pod koniec października.

résultat_championnat_du_monde_de_padel_2014

Wyróżniło się kilka zespołów, dlatego zaczniemy od kraju gospodarza: Belgii. Udało jej się pokonać wszystkie zespoły. Trzeba powiedzieć, że na papierze te czerwone diabły zbudowały zespół, aby przejść do końca. Drużyna belgijska mogła również liczyć na Laurenta Montoisy'ego, jednego z najlepszych belgijskich tenisistów, który skandował „GO BELGIUM” i publiczność, która w dużej mierze wybrała swój obóz we wspaniałym klubie Padel de Gent (Padel4U2).

Holendrzy i Niemcy zajęli dwa ostatnie miejsca kwalifikacyjne i na pewno będą musieli przejść przez boksy Hiszpanii i Argentyny, aby mieć nadzieję, że pójdą dalej w końcowych etapach. Podczas gdy Belgowie mogą wpaść do kury Brazylijczyków ...

Aby odkryć wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia:

Kwalifikacje 13e World Padel Championship 2014 w Gandawie. Śledź wyniki na żywo na https://twitter.com/PadelMagazine

Opublikowany przez Padel Magazine sur Sobota 27 Wrzesień 2014

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.686048111492310.1073741884.454079768022480&type=3

Francuzi byli głównymi nieobecnymi w tych kwalifikacjach. Można je jednak zauważyć podczas wystawy z Henri Leconte (i Xavierem Malisse) oraz pięknego zwycięstwa Francji (Franck Binisti i Henri Leconte) przeciwko drużynie belgijskiej (Julien Evrard i Philippe Werts).

Spotkanie w Palma de Mallorca pod koniec października na ostatnią fazę mistrzostw świata Padel.

Franck Binisti - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.