Hatem Ben Arfa i Sylvain Wiltord zabłysła w ubiegły czwartek na kortach padel 4Padel Marville podczas P250, wspólnie obiecująco debiutując, zajmując 4. miejsce w tym turnieju.

Turniej ten upłynął pod znakiem wielkiego zwycięstwa w ćwierćfinale przeciwko piątemu rozstawionemu, Zerbibowi / Soultanowi. Jednak w obliczu pierwszego rozstawionego, Marcosa / Dammaka, byli zawodowi piłkarze musieli się ukłonić.

Sylvain Wiltord, posiadacz dyplomu pedagogicznego im padel, zajmuje obecnie 2430. miejsce wśród francuskich graczy i brał udział w 58 turniejach padel w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli chodzi o Hatema Ben Arfę, zbliża się on obecnie do 1000. miejsca we francuskich rankingach i dokonał małego wyczynu, grając w ponad 80 turniejach. padel urzędnik w ciągu jednego roku, pobijając tym samym swój poprzedni rekord z 2023 r., gdzie brał udział w 70 wydarzeniach. Wydaje się, że leworęczny ma pożerającą pasję padel i wydaje się, że jeszcze nie skończył z tym sportem.

Ben Arfa Wiltord padel 4PADEL Półfinał w Marville
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.