Benjamin Tison ma postanowił połączyć siły z doświadczonym Martinem Sanchezem Piñeiro aby kontynuować sezon. Wyjaśnia nam ten wybór.

„Stało się to naturalnie”

„Martin zadzwonił do mnie dwa miesiące temu, kiedy zmienił partnerów, powiedziałem mu, że kontynuuję współpracę z Teo. Tam znowu rozmawialiśmy i postanowiliśmy zagrać razem. Zawsze dobrze się dogadywaliśmy, a ponadto ponieważ jego żona mieszka w Barcelonie, będzie mógł często przyjeżdżać i trenować ze mną.

Stało się to naturalnie, bardzo dobrze dogadujemy się poza torem, a on jest kimś, kto ma ogromne doświadczenie, był w najlepszym na świecie i grał w ćwierćfinale w zeszłym sezonie podczas Master of Valladolid."

Fajna ewolucja

Po raz pierwszy w swojej karierze Benjamin Tison podzieli się torem z zawodnikiem, który był częścią śmietanki padel Świat.

"Kiedy zdecydowałem się pojechać do Hiszpanii, gdyby ktoś powiedział mi, że pewnego dnia zagram z Martinem Sanchezem Piñeiro, niekoniecznie bym w to uwierzył!"

Od teraz nie możemy się doczekać, co da nowe stowarzyszenie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !