Obecny podczas pierwszy etap Cupra Padel Zabierać się do dzieła Padel Dom Bordeaux, na imprezę powrócił dziesiąty francuski zawodnik Benjamin Grué.

Bardzo dobrze zorganizowana impreza

„Uznałem, że wspaniale jest łączyć te turnieje, P250, P25, w których uczestniczyli mężczyźni, kobiety i dzieci, którzy również mogli z nami współpracować. Nie zabrakło też pięknego Cupra POS, impreza była bardzo dobrze zorganizowana, więc z przyjemnością wrócę.”

„Amatorzy mieli wybór, czy grać z nami, czy przeciwko nam, wielu chciało grać przeciwko nam i służyć, niektórzy byli bardzo agresywni, próbowali szybko zdobywać punkty. Nie przegraliśmy meczu, ale w kilku decydujących momentach byliśmy blisko…”

Rady Benjamina Grué dla graczy amatorów

„Większość błędów, jakie zauważamy wśród zawodników amatorów, polega na tym, że popełniają oni wiele niewymuszonych błędów, dużo strzałów, podczas których chcą grać bardzo szybko. Powinni być w stanie trochę wyrównać swoją grę, znaleźć trochę więcej obszarów, zamiast chcieć piąć się coraz bardziej w górę, będąc mniej rygorystycznymi i przez to popełniając wiele błędów.

Nowe cele na rok 2024

„W tym roku zmieniłem trochę swoje cele. Głównym celem było rozegranie Mistrzostw Świata powyżej 35. roku życia, ale nie zostałem wybrany, więc musiałem trochę zmienić zdanie. Grałem sporo na francuskim torze, ponieważ wracam po kontuzji, testowałem dwa turnieje z Hiszpanami i bardzo mi się podobało, więc dlaczego nie powtórzyć tego doświadczenia pod koniec roku i jeśli mogę i że mogę W drugiej części sezonu jestem w dobrej formie, aby wrócić na kilka turniejów za granicą.

Zawsze moim celem jest robienie rzeczy, które sprawiają mi radość, ponieważ jestem już u schyłku kariery. Dlatego tego typu wydarzenia sprawiają, że czuję się dobrze, przekazuję, przebywam z ludźmi. Widzę trochę więcej padel teraz w ten sposób: cieszą mnie turnieje, ale także lekcje, które prowadzę w Big Padelpodczas wydarzeń, kiedy mogę nadawać.”

Wywiad w całości:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !