Pobity wczoraj z Teo Zapata przez parę Javi Leal/Javi Rico w pierwszej rundzie turnieju Greenweez Paris Premier Padel Major, Benjamin Tison podchodzi do mikrofonu Padel Magazine. Spogląda wstecz na swój mecz, swoje uczucia i daje nam swoje prognozy na wtorkowe mecze.

„W obliczu Leal / Rico wiedzieliśmy, że będzie to skomplikowane. Jako para 27, walka z parą numer 10 to pech, jeśli weźmiesz pod uwagę, że pierwsza ósemka to pożegnania z pierwszej rundy. Są silniejsze, jest więcej kontroli. W tych warunkach Javi Leal jest bardzo, bardzo silny, ominął go tylko dwa smecze w meczu...

Walczyliśmy, myślę, że mieliśmy właściwą postawę. Mam nad czym popracować, żeby wymazać głupie małe błędy. Myślę, że zrobiłem postęp padel ale w ważnych kwestiach jestem mniej silny niż przedtem.

Ale zaczęliśmy z Teo na dobrych podstawach, zremisowaliśmy w Walencji, tam przegraliśmy w pierwszej rundzie, ale grając dobry mecz, wróciliśmy!

Gra w Roland-Garros na środku jest niesamowita, chciałbym zagrać więcej meczów, ale wrócę w przyszłym roku! “

Aby śledzić wywiad w całości, wraz z jego prognozami, warto: przez link ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !