Bergeron / Blanqué i Rivière / Majdoubi wygrywają ostatni etap MY Padel Tour by Babolat 2017 przed finałem, który odbędzie się za dwa tygodnie.

Au Padel Club de Lyon, ten elitarny etap francuskiego toru, oferował więc wysoki poziom, w szczególności z czterema zawodnikami z drużyny Francji: Haziza / Ferrandez oraz Blanqué i Bergeron.

Dwie pary, które logicznie znajdujemy w finale. Także tutaj bez zaskoczenia liczby Francuzi Bastien Blanqué i Johan Bergeron dość łatwo wygrywają mecz 2 Zestawy 6 / 2 6 / 4.

W kategorii kobiet faworytom ze stołu Nada Majdoubi i Anaïse Rivière udało się wygrać finał 3 4 / 6 6 / 1 6 / 2 przeciwko Line Meites i Alice Lecocq.

Znajdzie najlepsze pary pań i panów za dwa tygodnie w Tuluzie Padel Klub dla Wielkiego Mistrza My Padel Tour 2017 firmy Babolat - FFT.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.