Bergeron / Blanqué i Rivière / Majdoubi wygrywają ostatni etap MY Padel Tour Babolat 2017 przed końcowymi etapami, które odbędą się za dwa tygodnie.

W klubie Padel w Lyonie ten elitarny etap francuskiego toru oferował podwyżkę plateau, w której udział wzięli gracze 4 z francuskiej drużyny: Haziza / Ferrandez oraz Blanqué i Bergeron.

Dwie pary, które logicznie znajdujemy w finale. Także tutaj bez zaskoczenia liczby Francuzi Bastien Blanqué i Johan Bergeron dość łatwo wygrywają mecz 2 Zestawy 6 / 2 6 / 4.

W kategorii kobiet faworytom ze stołu Nada Majdoubi i Anaïse Rivière udało się wygrać finał 3 4 / 6 6 / 1 6 / 2 przeciwko Line Meites i Alice Lecocq.

W ciągu dwóch tygodni w Toulouse Padel Club odnajdzie wszystkie najlepsze pary panie i panowie na Grand Master of My Padel Tour 2017 po Babolat - FFT.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.