Bergeron i Maigret wygrywają P1000 of PadelStrzał Saint-Etienne

Pod przewodnictwem Simona Boissé, PadelShot Saint-Étienne zorganizował w ten weekend swoje 2th P1000 Mężczyźni.

4 finalistów wokół Cupra Born, sponsora turnieju

Jeśli ulubiona para Bergeron/Maigret zdołała utrzymać pozycję w rankingu, nie bez trudu się udało pokonali w finale niespodziankę weekendu Vincent/Dutour. Rzeczywiście, francuskie reprezentantki potrzebowały trzech setów, aby wygrać: 3/6 6/2 6/1.

Gratulujemy Stéphanoisowi i jego partnerowi Clermontoisowi, którzy byli w stanie grać na bardzo wysokim poziomie przez cały weekend, wykazując się dużą solidnością i regularnością, eliminując kolejno TS3, TS6 i TS7.

Para niespodzianka turnieju: Dutour (po lewej) / Vincent (po prawej)

W tej samej tabeli to para Ayuso/Guiral również stworzyła niespodziankę, pokonując TS2 Boissé/Authier w ćwierćfinale w bardzo gorącym meczu: 7/6 6/7 7/6. Ayuso i Guiral następnie cierpieli z powodu prawa Vincenta / Dutoura w innym zawieszonym meczu: 7/5 7/6.

Po drugiej stronie stołu, Bergeron i Maigret zaprezentowali solidny występ, by zdominować młodego Vanbauce'a i De Meyera w dwóch setach: 7/5 6/3.

Jest to zatem nowy P1000, który wpada w ręce Adriena Maigreta. Ze swojej strony Johan Bergeron powrócił do sukcesu we Francji po porażce u boku Benjamina Tisona w finale P2000 Padel Horyzont z widokiem na Leygue/Blanqué.

Publié par
Xan Tafernaberry