Jaime Muñoz Enrile i Arnau Ayats Delgado zostali pokonani przez Simona Vasqueza i Johana Bergerona w wyniku: 6/7 6/2 6/7 au Pierwsza runda zapowiedzi Miami Open.

Wyjątkowe zwycięstwo przeciwko dwóm graczom zajmującym odpowiednio 69. i 80. miejsce w rankingu WPT.

Kolejny mecz z Arisem Patiniotisem i Matiasem Diazem, którego już nie mamy. Gracze, którzy zagrają swoją pierwszą oficjalną grę w roku jutro o 9 rano. Stawką jest miejsce na finał previas, aby spróbować zakwalifikować się do ostatnich etapów Miami Open.

Johan wspomina swój koniec meczu z nami:

Właśnie mieliśmy niesamowity mecz z Simonem. To dla nas seria wielkich gier. Przeciwko Arisowi i Matiasowi oczywiście nie mamy nic do stracenia. Biorąc pod uwagę poziom dzisiejszego meczu, chcemy wierzyć, że wszystko jest możliwe.

Młody Argentyńczyk z pewnością będzie uprzywilejowanym celem pary francusko-szwedzkiej. Obecny numer 113 rzeczywiście gra z legendą Matiasem Diazem, 59. graczem na świecie. Strategia wydaje się więc oczywista: haro na Argentyńczyka!

Podziękowania dla Stephane Rodriguez z X3 za wizualizacje.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.