Betclic współpracuje z Bordeaux Premier Padel na okres 3 lat. Silne zaangażowanie Betclic, który mocno wierzy w rozwój padel we Francji.

Lider na rynku zakładów sportowych we Francji, Betclic podkreśla mniej nagłośnione ekosystemy i praktyki, aby dotrzeć do wszystkich fanów sportu i zaoferować im wyjątkowe doświadczenia. Dlatego to partnerstwo doskonale wpisuje się w wizję Betclic dotyczącą promowania profesjonalizacji wschodzących sportów i wzmacniania jej zaangażowania w rozwój dyscyplin jutra.

Po raz pierwszy w historii Bordeaux będzie gospodarzem edycji najlepszego toru świata padel. Z Rolandem Garrosem i Betclic Bordeaux Premier Padel staje się tym samym jedną z dwóch francuskich scen największego międzynarodowego konkursu padel i zyska bezprecedensowy zasięg w mediach, mając 150 milionów widzów na całym świecie.

Z tej okazji Arkéa Arena po raz pierwszy została przekształcona w konfigurację sportową z centralnym torem na ponad 5000 miejsc, dwoma dodatkowymi boiskami i strefami VIP zapewniającymi wyjątkowe wrażenia.

Skład zapowiada się wyjątkowo dla Betclic Bordeaux Premier Padel z legendą Fernando Belasteguinem, który gra w ostatnim sezonie swojej kariery, Sanyo Gutierrezem, Beą Gonzalez i Francuzami reprezentowanymi w szczególności przez francuskiego numer 1 Thomasa Leygue'a i Alix Collombon.

Kasa biletowa z atrakcyjnymi cenami działa online z dostępnymi miejscami w godz
od 9 euro.

Deklaracje:

Nicolasa Berauda, dyrektor generalny Betclic, główny partner Betclic Bordeaux Premier Padel : „Jesteśmy zachwyceni możliwością podkreślenia padel, najszybciej rozwijającego się sportu na świecie, oraz wspieranie największych międzynarodowych zawodów w tej dyscyplinie. Stając się nazwą sceny Premier Padel w Bordeaux jesteśmy zaangażowani w promowanie profesjonalizacji sportu jutra i umożliwienie fanom doświadczenia padel silniejszy.”

Jeana-Luca Baldelliego, współzałożyciel Moon Safari i promotor Betclic Bordeaux Premier Padel : „Zorganizowanie sceny to zaszczyt i ogromna duma Premier Padel w Bordeaux. Zrób padel w naszym wspaniałym mieście i naszym regionie to niesamowite wyzwanie! Betclic, firma z Bordeaux, zapisała się do nas na kilka edycji i jest to mocny sygnał, że francuski lider na rynku zakładów sportowych wybiera padel i nasze wydarzenie.”