Turnieje odbędą się w pierwszy weekend 3 do 5 wrześniaBezierowie Padel Klub znajdujący się na południu Francji organizuje Open Padel Mini Beziersa. W programie a P1000 Mężczyźni i P500 Panie.

Weekend, aby cieszyć się padel i słońce południowej Francji.

Gracze mogą już się zarejestrować. Dla publiczności będzie to okazja do przyjścia i obejrzenia wysokiej jakości meczów w rodzinnej i letniej atmosferze.

Liczy się wyposażenie tego wspaniałego klubu siedem pól padel, w tym prosty. Klub nie tylko oddycha Padel, znajdziesz również Ulica Koszykówka, cztery pola pétanque i kraina Siatkówka plażowa.

Ponadto posiada również doskonały bar-restaurację oferującą szeroką gamę produktów, aby zaspokoić potrzeby sportowców i widzów.

Przydatne informacje

Zainteresowanych uczestnictwem w turnieju można dokonać rejestracji poprzez aplikację klubową (dostępną na Androida i Apple) lub telefonicznie pod numerem 09.54.73.45.12.

Jak się tam dostać: 5 Avenue Henri Galinier, 34500 Béziers, Francja

Kolumbijczycy to uwielbiają padel ! Więc tak, nie jesteśmy najlepsi, ale najważniejsze jest uczestnictwo. Zrozumiałeś, jestem Chico, który pochodzi z Bogoty i zamierzam zaznaczyć padel mojego odcisku z Padel Magazine.