La Toupie Bleue, pionierskie europejskie biuro podróży padel od 2017 roku tworzy własne pakiety szkoleń padel w Europie. Jesteśmy zarejestrowani w Atout France jako organizator podróży i jesteśmy również profesjonalistami sportowymi.

Z biegiem czasu miejsca partnerskie ewoluują, aby zaoferować najlepszy kompromis między postępem sportowym a dodatkowymi chwilami.padel z wyboru.

Do tej pory nasze rozwiązania odbywają się na 7 „miejscach” padel » w języku francuskim, angielskim i hiszpańskim:

 • Barcelona (od 2017) cały rok – trenerzy hiszpańscy
 • Monako (od 2017) od kwietnia do września – autokary francuskie
 • Teneryfa (od 2018) przez cały rok – autokary francuskie, hiszpańskie i włoskie
 • Sewilla (od grudnia 2022) przez cały rok – autokary hiszpańskie
 • Salzburg (od grudnia 2022) od kwietnia do września – autokary hiszpańskie i argentyńskie
 • Salou (od września 2023) przez cały rok (ale od 6 zawodników) – hiszpańscy trenerzy 
 • Gran Canaria (od listopada 2023) przez cały rok – autokary hiszpańskie

Poprzez stronę tematyczną PADEL naszej strony internetowej, odkryj cały nasz wszechświat i nasz sposób działania: https://www.latoupiebleue.com/thematique/instants-padel/

WIZUALNY LA TOUPIE BLEUE - DUŻO WIĘCEJ NIŻ STAŻ PADEL DEC2023

PROPOZYCJA PADEL : Oprócz zajęć indywidualnych lub grupowych z 3 graczami, gra jest doceniana przez naszych klientów (zarówno poprzez tradycyjne mecze, jak i bardziej zaawansowane usługi, takie jak udział w turnieju lub meczach trenerskich).

LICZBA OSÓB : Od jednego do 12 graczy padel, współtworzymy z Tobą spersonalizowane doświadczenia, które pozwolą Ci zrobić krok naprzód w uprawianiu sportu, jednocześnie pozwalając Ci cieszyć się otoczeniem miasta/wyspy gospodarza.

Możemy również stworzyć program dedykowany osobom towarzyszącym, które chcą zrobić coś więcej niż tylko naładować akumulatory.

TERMIN : Format pobytów różni się w zależności od dostępności, od 2 dni na jedną noc.

DATA: Oprócz terminów określonych na naszej stronie internetowej dla konkretnych treści kursów, wszystkie nasze kierunki są otwarte na życzenie. Nie wahaj się z nami skontaktować.

PAKIETY: Jako profesjonaliści w dziedzinie podróży chcielibyśmy dodać coś do dowolnej części padel, co najmniej usługę transportową (transfery, wynajem samochodów) lub usługę zakwaterowania.

SPOKÓJ W CAŁYM CZASIE: Aby pomóc Ci wyjechać spokojnie, poświęcimy czas na omówienie z Tobą wszystkich aspektów udanej podróży, dzięki wsparciu przed, w trakcie i po pobycie.

Aby zapoznać się z naszymi propozycjami na Teneryfie, leć z nami na zdjęciach:

Z okazji naszego 5-lecia w 2022 roku uruchomiliśmy dział „Para 5 La Toupie Bleue »On Padel Magazine, w ukłonie w stronę naszego ulubionego sportu:

 • 1er „o 5”: 5 wskazówek i najlepszych praktyk przed wyjazdem na wakacje padel w Europie
 • Drugi „par 2” : 5 wskazówek na temat „wsiadania do samolotu w podróż padel w Europie .
 • Trzeci „par 3” : 5 ćwiczeń wzmacniających kostki przed stażem padel.
 • Czwarty „na 4” : 5 rzeczy, o których należy pamiętać przed wyjazdem na staż padel
 • piąty „na 5” : 5 linii myśli (przez ortoptystę) na temat znaczenia oka w padel !

Twój kontakt : Rémi COLLAT - Założyciel

Rémi Collat ​​odkrył tzw padel w 2011 roku podczas roku uniwersyteckiego na Wydziale Sportu w Barcelonie. Dziś z przyjemnością powita Cię, aby zapewnić Ci udane doświadczenie w treningu sportowym. Towarzyszyć mu będą miejscowi „członkowie zespołu”.

Aplikacje mobilne : +33489257742 (WhatsApp lub połączenia)
Poczta: bienvenue@latoupiebleue.com
Strona internetowa La Toupie Bleue : www.latoupiebleue.com

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !