Od września br. Padel Stuff et Padel Magazine planuję udostępnić serię cotygodniowych filmów ilustrujących pracę Paula Daulana, młodego profesora padel pochodzący z Pau, który zdecydował się „udać się na wygnanie” do Bilbao na rok.

Te filmy nie pokażą wyczynów gwiazdy padel ale zilustruje podróż zawodnika i trenera, który każdego dnia dąży do poprawy.

Cele Pawła

Podczas pobytu w Bilbao Paul nie chce zostać zawodowym sportowcem. Jego celem jest rozwijanie swoich umiejętności jako zawodnika, aby móc zostać nauczycielem padel kompletne i niezawodne.

Wysiłek związany z nauką

Każdy film będzie podkreślał wysiłek wymagany do nauki tego sportu. Będą chwile radości i chwile frustracji, w których postęp może nie wydawać się oczywisty.

Paul-daulan-Padel-rzeczy-część-pista-of-padel

Filozofia kursu Padel Stuff

Poza czysto technicznymi aspektami, te filmy przedstawiają wizję filozofii Padel Stuff. Widzimy, jak trener Andoni Bardasco analizuje grę swoich podopiecznych i proponuje rozwiązania, które pozwolą im się rozwijać.

Analiza techniczna

Te filmy nie tylko porównają poziom Pawła na początku i na końcu pobytu, ale także pokażą wykonanie różnych ćwiczeń niezbędnych do uzyskania pożądanego rezultatu. Format „filmu technicznego” pozwoli widzom śledzić postępy Paula.

Szkolenie integralne

Paweł weźmie również udział w warsztatach, które przyczynią się do jego integralnej formacji jako nauczyciela padel. Nacisk zostanie położony na dyscyplinę, w szczególności przygotowanie fizyczne badane w celu zapobiegania kontuzjom i szczególną uwagę na odżywianie.

Pawła w życiu codziennym

Na koniec podzielimy się niektórymi aspektami życia osobistego Paula, zobaczymy, jak przystosowuje się do Bilbao, jego zwyczajów i cieszy się wszystkim, co ma do zaoferowania Kraj Basków.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.