Nastrój twojego projektanta David Niemietz nie wygląda dobrze. Ogłoszenie to planuje dziś wieczorem a priori premier. W menu, dotyczy nowych miast do godziny policyjnej, ale mógł też ogłosić un godzina policyjna o godzinie 19:XNUMX....

Oto pułapka zebranych słów:

Sytuacja jest zaskakująca w przypadku COVID-19: poświęcamy całe pokolenie młodych ludzi, zagrażamy setkom klubów sportowych, dusimy ludność…. bo mało 0,6% osób dotkniętych covid-19 umiera w rzeczywistości z innej patologii.

Ile osób faktycznie zmarło (fizycznie lub finansowo) z powodu tych wszystkich środków?

Wczoraj 160 rzekomo zmarło z pustego opakowania, podczas gdy codziennie 10 razy więcej Francuzów umiera z różnych powodów.

Spośród ponad 1600 osób, które umierają codziennie, prawie 90% ma ponad 60 lat.

W rzeczywistości mówi się nam, że bycie nauczycielem historii jest mniej niebezpieczne niż zabawa padel... jest to mniej niebezpieczne niż podróż samolotem lub metrem niż podróż padel gdzie jesteśmy 4 graczami na 200 m².

Kiedy mniej niż 60% łóżek intensywnej terapii jest zajętych, uważa się, że szpitale są nasycone!

Kluby sportowe podjęły jeszcze niesamowite środki zdrowotne… A to nie wystarczy. A obok tego spotkania, demonstracje, które często przekraczają 4 osoby.

Bez komentarza.

Należy jednak pamiętać, że we Francji, podobnie jak w Hiszpanii, a zwłaszcza na torze zawodowym, wielu graczy zostało dotkniętych COVID. Niedawno wicemistrz Francji padel, Adrien Maigret został zmuszony do rezygnacji z Mistrza Barcelony.

Wirus zabija i musimy zachować szczególną czujność. Pojawia się tutaj pytanie: czy rząd nie zaprzecza sobie ze wszystkimi tymi środkami? Czy ich wpływ nie będzie miał poważnego wpływu na zdrowie fizyczne, psychiczne i finansowe ludności?

A ty co myślisz