Black Crown powraca z trzema nowymi palasami dla swoich flagowych graczy World Padel Tour w 2021 roku: Adrian Allemandi, Eli Amatriain i Marta Marrero!

Trzy modele, które używają najlepsze technologie marki, z doskonałym wykończeniem, takim jak bardzo wygodny pasek na nadgarstek.

Allemandi marrero amatriain wiadomości black crown 2021

Black Crown Geniusz

Black crown geniusz haraczy

To nowa pala, z którą zobaczymy Adriana Allemandiego na kortach WPT w tym sezonie. Ten który zagra teraz u boku Maxiego Sancheza powinien siać spustoszenie w tym Geniuszu. W kształcie kropla wody, będzie idealny dla szukających moc, bez utraty kontroli. Pianka Power soft Memory White Eva zapewni Ci świetną siłę uderzenia, a szorstki 3k carbon na twarzach pozwoli Ci dobrze ją poczuć. Pala, która powinna siać spustoszenie!

Waga: 355-370g

Black Crown Piton 9.0 Soft

To jest pala, z którą będzie ewoluować od teraz Eli Amatriain. Okrągła blacha zapewniająca większą zwrotność. Pianka Power Soft Memory EVA pokryta aluminiowanym węglem 3k zapewni Ci duży komfort. Podsumowując, idealna pala dla prawicowców, którzy wyglądają ponad wszystko elastyczność i wygoda!

Waga: 355-370g

Black Crown Nakano 15K

Black Crown rakieta Piton Nakano 15k

Pala wybrana przez Martę Marrero na 2021 rok po raz kolejny powinna być bardzo zła! Gwarantuje to biała guma SC White EVA, zwieńczona karbonem 15k po bokach dobra siła w ataku z wystarczającym wyjściem z piłki w obronie. Przedłużona rączka pozwoli Ci czuć się szczególnie komfortowo na oburęcznych bekachach, takich jak Marta Marrero. Podsumowując, jest to idealna pala dla ofensywnych graczy, którzy chcą agresywnej, ale wygodnej pali.

Waga: 355-370g

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !