Jordi Ravirosa, prezes Black Crown, zaoferował nam interesujący wywiad z jego punktem widzenia na padel w Hiszpanii i za granicą, nie wspominając już o nowej rakiecie od Black Crown: BOA PRO.

Nowy sprzęt, który działa bardzo dobrze

Dzięki miękkim Piton 5 i Piton 5, Black Crown zdołał zaoferować rakietę, która sprzedaje się bardzo dobrze. Piton 5 Soft jest, jak sama nazwa wskazuje, łatwiejszy niż Piton 5. Soft ma mocne strony normalne, ale bardziej dostępne. Dziś „to prawdziwy sukces”.

W przyszłym roku nowa Boa Pro będzie oferowana w euro 130. Jest to rakieta przeznaczona głównie na rynek europejski. " Jest to interesująca cena pośrednia dla reszty Europy z niską ceną na szczycie rakiet z cenami w okolicach 200 €, a nawet więcej, ale. Ale Boa Pro łączy najlepszą technologię ".

Różnica z Boa Classic?

« To łatwiejsza rakieta niż klasyczna Boa. Jeśli jest to szczególnie ważne dla średnio-dobrych graczy, rakieta z pewnością będzie szczęśliwa, ponieważ jest plastyczna.

Odnowienie: Marrero / Germani.

Dla Black Crown dobrą wiadomością jest także przedłużenie umowy z Martą Marrero i Adianem Allemandi. 2 wyprzedza graczy, którzy odeszli z Black Crown Padel.

«Nasz 2e rynek jest rynkiem francuskim »

Chociaż sprzedaż koncentruje się głównie na Hiszpanii, niektóre kraje nadal się rozwijają. A Francja szczególnie lubi Czarną Koronę.

« Jestem bardzo zadowolony z rynku francuskiego. Jest coraz więcej graczy i klubów. Rynek padel bardzo wyraźnie wkracza w bardzo interesującą fazę rozwoju ".

Ale Francja nie jest jedynym krajem, w którym rośnie padel, jest zjawiskiem ogólnoświatowym. Padel stał się modnym miejscem w wielu krajach, takich jak Belgia / Portugalia / Holandia.

Wywiad Franck Binisti

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.