Jordi Ravirosa, prezes Black Crown, udzielił nam interesującego wywiadu, w szczególności ze swoim punktem widzenia na temat padel w Hiszpanii i na całym świecie, w tym nowa rakieta Black Crown: BOA PRO.

Nowy sprzęt, który działa bardzo dobrze

Dzięki miękkim Piton 5 i Piton 5 Black Crown udało się zaoferować bardzo dobrą rakietę. Piton 5 Soft jest, jak sama nazwa wskazuje, łatwiejszy niż Piton 5. Soft ma mocne strony normalnego, ale dodatkowo jest bardziej dostępny. Dziś „to prawdziwy sukces”.

W przyszłym roku cała nowa Boa Pro będzie oferowana w cenie 130 euro. Jest to rakieta przeznaczona głównie na rynek europejski. " Jest to interesująca cena pośrednia dla reszty Europy z niską ceną na szczycie rakiet z cenami w okolicach 200 €, a nawet więcej, ale. Ale Boa Pro łączy najlepszą technologię ".

Różnica w stosunku do Classic Boa?

« To łatwiejsza rakieta niż klasyczna Boa. Jeśli jest to skierowane w szczególności do średnio zaawansowanych / dobrych graczy, rakieta z pewnością uszczęśliwi ludzi, ponieważ jest plastyczna ”.

Odnowienie: Marrero / Allemandi.

Dla Black Crown dobrą wiadomością jest także przedłużenie umowy z Martą Marrero i Adianem Allemandi. 2 wyprzedza graczy, którzy odeszli z Black Crown Padel.

„Nasz 2e rynek to rynek francuski ”

Chociaż sprzedaż koncentruje się głównie na Hiszpanii, niektóre kraje nadal się rozwijają. A Francja szczególnie lubi Czarną Koronę.

«  Jestem bardzo zadowolony z rynku francuskiego. Jest coraz więcej graczy i klubów. Rynek padel bardzo wyraźnie wkracza w bardzo interesującą fazę rozwoju ".

Ale Francja nie jest jedyną, w której padel się rozwija, jest to zjawisko ogólnoświatowe padel stało się modnym miejscem w wielu krajach, takich jak Belgia / Portugalia / Holandia.

Wywiad Franck Binisti

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.