Black Crown właśnie wprowadziła na rynek nową kolekcję”Marta Marrero” na przyszły sezon, a co najmniej możemy powiedzieć, że panie będą zachwycone jeszcze bardziej.

W nadchodzącym roku gracz z Wysp Kanaryjskich i hiszpańska marka postanowili podkreślić koralowe i szare odcienie, które doskonale komponują się z całym wyposażeniem z tej serii, od palas po tekstylia i torby.

Huragan Pro 2.0

Dla nowej pala Marty, Black Crown zdecydował się kontynuować stawianie na uchwyt pala wystarczająco długo, aby ułatwić dwuręczny bekhend. Jego chropowata powierzchnia zwiększa rotację piłki. Ponadto w piance występuje efekt pamięci kształtu, który umożliwia powrót strefy uderzenia do normalnego stanu po każdym uderzeniu.

Ten Hurricane Pro 2.0 zachwyci miłośników mocy dzięki 12-karatowemu karbonowi, ale nie zapominamy o komforcie dzięki miękkiej piance i ramie 2 TB AIR. Podsumowując, ta pala jest idealna dla graczy przyjmujących grę ofensywną i fanów dwuręcznego bekhendu.

Huragan Pro 20 8211 2023

Huragan 2.0

Jaka może być różnica między Hurricane Pro 2.0 a Hurricane 2.0, powiesz nam?

Na pierwszy rzut oka wydają się identyczne (z wyjątkiem koloru), ponieważ mają ten sam kształt i dłuższą rączkę. Niemniej jednak ta pala została zaprojektowana z myślą o graczach o nieco mniej ofensywnym profilu. Rzeczywiście, został zaprojektowany z włókna szklanego zamiast węgla, aby zapewnić dodatkowy komfort.

Huragan 20 8211 2023

Kolekcja tekstyliów Marty Marrero

Chcesz zabłysnąć i zrobić plusk jak hiszpański gracz w 20×10?

Nie ma problemu Black Crown wprowadziła nowe ubrania na ten nowy sezon z tym wspaniałym koralem jako głównym kolorem, który tak bardzo lubił Kanaryjczyk.

Koralowo-czarna stylizacja, a także koralowo-biała stylizacja wprowadzą trochę koloru i ciepła w tę zimną i deszczową porę roku.

Kolekcja tekstyliów Marty Marrero 2023

Dostępne rozmiary: S – M – L – XL – XXL.

Paletero Marta Marrero

„Pala, w porządku”. „Stroje, ok.”

Czego teraz brakuje, żeby móc trenować i startować w kolejnych zawodach? Może torba do przechowywania całego sprzętu, prawda?

Tu ponownie, Black Crown mocno uderza w tym roku, oferując funkcjonalne i eleganckie „paletero” oparte na wspaniałym kodzie kolorystycznym.

8220Paletero8221 2023

Jak już widzieliście, nowej kolekcji stworzonej przez i dla Marty Marrero nie brakuje klasy.

Dla miłośników Black Crown, bądźcie czujni, bo już niedługo zaprezentujemy Wam kolejne nowości marki.

Więc bądź na bieżąco Padel Magazine wiedzieć wszystko o przyszłych wydaniach sprzętu

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.