Podczas gdy ten weekend się rozgrywa drugie P2000 sezonu 2024W PadelShot Caen, wspominamy zwycięzców tej kategorii zainaugurowanej w 2019 roku przez FFT.

Jeśli spojrzymy na plakat P2000 na ten sezon, zauważymy, że pojawiają się w nim zawodnicy: Bastien Blanqué i Alix Collombon. Dwóch graczy, którzy nie zostali wybrani losowo: są najbardziej płodnymi w historii FFT Padel Tour !

W chwili pisania tego tekstu miało miejsce 20 P2000. Bastien Blanqué wygrał 11 (5 z Thomasem Leygue, 4 z Johanem Bergeronem, 1 z Dylanem Guichardem i 1 z Adrienem Maigretem). Zawodnik Toulouse także trzykrotnie przegrał w finale (2 z Bergeronem i 1 z Leygue).

Alix Collombon ma także na swoim koncie 11 zwycięstw w P2000 (6 z Léą Godallier, 5 z Jessicą Ginier-Barbier). Należy pamiętać, że Alix, francuski numer 1, przegrał tylko raz podczas P2000 – było to w finale w Pyramides, gdzie Jessica Ginier-Barbier pokonała Laurę Clergue i Léę Godallier.

Trzy najlepsze kobiety:

  • Kolumbon: 11
  • Godallier: 10
  • Ginier-Barber: 6

W ten weekend w Caen Alix będzie nieobecna, ale Léa będzie obecna wraz z Mélissą Martin, z którą zdobyła już 2 nagrody P2000. W przypadku zwycięstwa pary Godallier/Martin, zawodnik pochodzenia tahitańskiego dołączyłby do Collombon na czele z 11 wygranymi P2000!

Top 3 mężczyzn:

  • Puste: 11
  • Bergerona: 7
  • Liga / Tison: 6

Johan Bergeron, jedyny zawodnik z trójki najlepszych graczy obecnych w Caen (wraz z Maxem Moreau) mógł nieco powiększyć przewagę nad Thomasem Leygue i Benjaminem Tisonem!

Pełną listę znajdziesz poniżej!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !