Bastien Blanqué i Jérôme Inzérillo wygrywają bardzo mocne Open 4Padel Bordeaux - Cap Finances - P1000 przeciwko Adrienowi Maigretowi i Maxowi Moreau 7/6 6/2.

Dwie najlepsze pary turnieju znalazły się w finale na pojedynek pomiędzy „prawie” zawodnikami reprezentacji Francji.

Opozycja, która pojawia się we właściwym czasie na tydzień przed mistrzostwami świata w Katarze.

Maigret / Moreau: potwierdzamy!

Najprzyjemniej oglądało się pierwszy set tego finału.

Adrien Maigret i Max Moreau po raz pierwszy połączyli siły podczas P1000. Para, która musiała znaleźć swoje oceny, zanim uzgodniła rolę każdego w zespole.

Ten finał, mimo porażki, jest bez wątpienia najbardziej udany. Max Moreau pokazał, że po prawej ma wszystkie narzędzia, aby być świetnym kolegą z drużyny.

A Adrien stworzył wspaniały pierwszy zestaw. Drugi set był bardziej skomplikowany fizycznie dla paryżanina. Zakończy mecz wielkim skurczem.

Mówiąc bardziej ogólnie, obaj gracze mają tę zdolność do zamulania wód poprzez zmianę stron. Ale w końcu okazało się, że zespół jest bardziej wydajny, z Maxem Moreau po prawej i Adrienem Maigretem po lewej.

Blanqué / Inzerillo: ich najlepsze padel

W tym finale Blanqué i Inzérillo z pewnością dotknęli swoich najlepszych padel.

Bastien Blanqué nadal gra jak najlepiej padel we Francji. Wybrany MVP finału, Toulousain traktuje nas z P2000 Club des Pyramides. Dla niego to wciąż doskonałe wykonanie we wszystkich obszarach gry.

Jérôme Inzérillo również miał bardzo dobry turniej. Bardzo zabiegany w tym finale, zareaguje na doskonałość. Regulowany jak w zegarku, udało mu się pokrzyżować przeciwne plany dzięki swojej zdolności do szybkiego rzucenia się do przodu, gdy wydawało się, że utknął na dole. To chyba jeden z jego najlepszych meczów w zawodach. To dobrze, będziemy go potrzebować za tydzień.

inzérillo blanqué zwycięstwo 4padel

Ostateczne zwycięstwo 7/6 6/2 dla Blanqué i Inzérillo, którzy są pełni pewności siebie przed Katarem w przyszłym tygodniu. Kończą się tournoi wykonane do perfekcji przez zespół 4Padel Bordeaux i główny sędzia Florian Couturier.

Alexis Salles, kapitan francuskiej drużyny męskiej, musi być zachwycony: jego zawodnicy są gotowi na mundial!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.