Obecna na konferencji prasowej trójkolorowa para Blanqué/Maigret przemawiała przed swoim wejściem do biegu dzisiaj w tym Greenweez Paris Premier Padel Major przeciwko parze Pérez/Iriart.

Ich przeciwnicy

Bastien Blanqué : „Znam Carlosa Péreza, z którym już grałem i którego pokonałem w Marbelli w zeszłym roku. Z drugiej strony w ogóle nie znam gracza po lewej (Emiliano Iriart)!”

Adrien Maigret: „Ze mojej strony nie znam żadnego z dwóch graczy, będzie to całkowite odkrycie na boisku. Postaramy się dostosować, a przede wszystkim mamy szczęście, że trenuje nas nasz trener Francji Pablo Ayma, który myślę, że da nam właściwe instrukcje, aby spróbować wygrać ten mecz.

Bastien Blanque Adrien Maigret Greenweez Paris Premier Padel Major Konferencja prasowa

O ich współpracy

Bastien : „Graliśmy razem w drużynie Francji podczas meczu z Hiszpanią. Mieliśmy dość dobry mecz, mamy mecze, które dobrze się uzupełniają. Adri dużo idzie do przodu, lubię się bronić i nie spieszyć. W zeszłym tygodniu zagraliśmy turniej przygotowawczy w Amsterdamie, przegraliśmy w pierwszej rundzie remisu, ale mieliśmy zacięty mecz przeciwko dużemu rozstawieniu. Jesteśmy dobrzy, jesteśmy pewni siebie i dobrze się razem bawimy!”

Adrien : „Mieliśmy kilka dobrych meczów na rozgrzewkę na bocznych boiskach. Graliśmy raz na środku, też mieliśmy dobre odczucia. I tak dobrze się ze sobą czujemy!”

Nietypowa para?

Adrien : „Jest pewne, że potrafimy stworzyć niespodziankę. Zwłaszcza, że ​​na torze zawodnicy nie znają mnie zbyt dobrze, bo gram głównie we Francji.

Mogę zaskoczyć moją agresywną grą, często podchodząc do siatki. Ale dobry Bastien jest po to, by bronić wszystkich piłek, to jego odpowiedzialność, pozwalam mu robić wszystko, co w jego mocy.

Bastien : „Ludzie mnie znają, ponieważ jestem na torze od kilku lat, ale Adri nie gra też we wszystkich turniejach na torze, a przede wszystkim zwykle gra po lewej stronie. Więc to będzie bardzo niezwykłe. Adri rozegra swoją grę rzetelnie, będę bronił wszystkiego i tak będzie bardzo dobrze. To zaskoczy!”

Zobacz pełną konferencję prasową tutaj:

Aby śledzić spotkanie, musisz ICI !

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.