Ostatni weekend na słynnym Padel Club du Mas w Perpignan, para Blanqué / Trancart zadała duży cios wygrywając Open du Mas pomimo bardzo solidnej pary, która była niczym innym jak parą Salles / Gauthier.

Jednak odejście pary Toulouse w pierwszym secie jest całkowicie pominięte z powodu ciężkiego 6 / 0. Ogromny zastrzyk, który pozwolił Tuluzie stopniowo wchodzić do gry.

Ale na 6 / 0 5 / 2 przeciwko mieliśmy prawo do jednej strony do nieoczekiwanego przebudzenia Nicolasa Trancarta, a drugiej do utraty koncentracji od pary Salles / Gauhtier, która widziała, że ​​już wygrał cicho ,

Nicolas Trancart nagle znalazł się w „metronom".

Ostatecznie para 100% Toulouse wygrała w zestawach 3 na podstawie wyniku 0 / 6 7 / 6 7 / 5. Ogromne rozczarowanie nawet dla pary mieszanej (Toulouse / Aix) i bardzo piękne zwycięstwo oczywiście dla Blanqué / Trancart.

Alban Serra - Padel Magazine

Zdjęcie: Alban Serra è Hansah Sport
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.