La 2th Etap Padel Infinity Tour odbył się w Toulouse Padel Club, gromadząc zespoły 64 19 i 20 w listopadzie ubiegłego roku. Nie mniej niż kategorie 5 były reprezentowane przez wiele par ze wszystkich środowisk. Tuluza, Perpignan, Aix, Nicea, Poitiers, Bordeaux, Lourdes, Pau, Clermont-Ferrand spotkali się w weekend. Po raz kolejny udowodnij sukces Padel Infinity Tour, 1er Amator obwodu Francji.

?

Marianne Vandaele i Baptiste Poey, razem ze sobą mieszani, odnieśli zwycięstwo pod koniec nocy na Marylin Lafouresse i Mathieu Gaston Bigata. Doświadczenie i moc zwycięzców pozwoliły im szybko oderwać się w tym finale.

W kategorii „Inicjacja kobiet” (tylko kategoria kobiet) zwyciężyły Laure Cabrol i Anais Divol nad Carole Robert i Caroline Sarajo. Piękny 1 zwycięstwo, które z pewnością wezwie innych!

W inicjacji męskiej ulubiona para Argentyńczyków-Castresów, Ricardo De Alzaa i Patrice Terrats, prawie zwyciężyli, ale budzący grozę Laurent Adouin i Sebastien Amielet wypuścili swój najlepszy padel, aby zwyciężyć w grze bardzo uzależnionej od wyniku 9 / 6

W najliczniejszej kategorii zwyciężyli Christophe Semmartin i Florian Gonzalez nad Anthonym Pintenatem i Christophe Martinem (nie, to nie ci sami zawodnicy) na wynik 6/4 7/5 po rozegraniu 2 par wiele meczów przez cały weekend. Z pewnością dwie pary, które sprawdzimy w końcowych etapach zaawansowanych stołów przyszłych turniejów.

Wreszcie kategoria Advanced podważyła ustaloną hierarchię ... Faworyci Bastien Blanqué i Nicolas Trancart zagrali w finale z parą Poitou Alexandre Leruste i Baptiste Poey, rozstawionym z numerem 2, ale wygrali super tie-break w finale. bardzo napięty wynik 4/6 7/5 10/4. Bardzo fajny program!

Znajdź cały kalendarz Padel Infinity Tour, aby niczego nie przegapić www.padelinfinity.com.

I jak dobrze mówi jej twórca: Viva el padel !!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.