La 2th Etap Padel Infinity Tour odbył się w Toulouse Padel Club, gromadząc zespoły 64 19 i 20 w listopadzie ubiegłego roku. Nie mniej niż kategorie 5 były reprezentowane przez wiele par ze wszystkich środowisk. Tuluza, Perpignan, Aix, Nicea, Poitiers, Bordeaux, Lourdes, Pau, Clermont-Ferrand spotkali się w weekend. Po raz kolejny udowodnij sukces Padel Infinity Tour, 1er Amator obwodu Francji.

?

Marianne Vandaele i Baptiste Poey, razem ze sobą mieszani, odnieśli zwycięstwo pod koniec nocy na Marylin Lafouresse i Mathieu Gaston Bigata. Doświadczenie i moc zwycięzców pozwoliły im szybko oderwać się w tym finale.

W kategorii Inicjacja kobiet (tylko kategoria kobiet) zwyciężyły Laure Cabrol i Anais Divol w Carole Robert i Caroline Sarajo. Piękny 1 zwycięstwo, które z pewnością wezwie innych!

W inicjacji męskiej ulubiona para Argentyńczyków-Castresów, Ricardo De Alzaa i Patrice Terrats, prawie zwyciężyli, ale budzący grozę Laurent Adouin i Sebastien Amielet wypuścili swój najlepszy padel, aby zwyciężyć w grze bardzo uzależnionej od wyniku 9 / 6

Największa kategoria, widział zwycięstwo Christophe'a Semmartina i Floriana Gonzaleza na Anthony Pintenat i Christophe Martin (nie, to nie są ci sami gracze) w wyniku 6 / 4 7 / 5 po zagraniu par 2 bardzo wiele gier w weekend. Na pewno dwie pary, które przejrzymy w końcowych etapach zaawansowanych stołów przyszłych turniejów.

Wreszcie kategoria Zaawansowana, aby podważyć ustaloną hierarchię ... Ulubieni Bastien Blanqué i Nicolas Trancart drżeli w finale przeciwko parze Poitevin Alexandre Leruste i Baptiste Poey rozstawili numer 2, ale narzucili super-tie-break bardzo ścisły wynik 4 / 6 7 / 5 10 / 4. Bardzo fajny program!

Znajdź cały kalendarz Padel Infinity Tour, aby niczego nie przegapić www.padelinfinity.com.

I jak mówi twórca tak dobrze: Viva el padel !!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.