Arturo Coello i Fernando Belasteguin zdominowali Paquito Navarro i Martina Di Nenno w ćwierćfinale Blockchain.com WPT Miami Open.

To małe wydarzenie, bo po raz pierwszy w 11 turniejach Paquito Navarro i Martin Di Nenno nie spotkają się w półfinale turnieju w World Padel Tour !

Wina Fernando Belasteguina i Arturo Coello, którzy zaliczą bardzo solidny mecz. Bela, cieszący się dużym zainteresowaniem, wykona coś w rodzaju „pracy prawego gracza”, budując punkty, aby pozwolić swojemu partnerowi wydobyć całą swoją moc na mecie.

Po wygraniu pierwszego seta w tie-breaku hiszpańsko-argentyńska para nadal wywierała presję na Paquito i Di Nenno, aby ostatecznie wygrali 7/6 6/3.

Zwycięstwo, które pozwoli rozstawionemu numerowi 7 znaleźć drogę do półfinału, gdzie znajdzie Federico Chingotto i Juana Tello, którzy po bardzo dużej walce zdominowali Franco Stupaczuka i Alexa Ruiza: 4/6 7 /6 6/4 .

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !