Lucas Campagnolo i Javi Garrido nadal przeciwstawiają się kursom Blockchain.com Miami Open. Brazylijczyk i Andaluzja dominują Sanyo Gutiérrez i Agustin Tapia i docierają do finału turnieju.

To świetny pierwszy raz dla tych dwóch graczy: jutro będą w finale Blockchain.com. World Padel Tour Miami otwarte.

Po pokonaniu Ale Galana i Juana Lebrona w XNUMX/XNUMX finału, a następnie Pablo Limę i Maxiego Sancheza w ćwierćfinale, teraz pokonali Sanyo Gutiérreza i Agustina Tapię. Podobnie jak w kwarcie, Campa i Garrido rozegrają bardzo solidny mecz, aby wygrać w dwóch setach z finalistami ostatniego finału Master.

Od początku turnieju zawodnicy trenowani przez Maxiego Grabiela byli imponująco konsekwentni, Campagnolo bronił wszystkich ataków przeciwników, a Garrido przemawiał, gdy tylko nadarzyła się okazja.

W tę niedzielę znajdą na swojej drodze Arturo Coello i Fernando Belasteguin na zupełnie nowy finał. Rzeczywiście, obok legendy Bela, trzech graczy spotka się po raz pierwszy na tym etapie rozgrywek!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !