Kto może ich powstrzymać?! Javi Garrido i Lucas Campagnolo są w świetnej formie w tym Blockchain.com Miami Open. Po wyeliminowaniu Lebrona i Galana zeszłej nocy, oferują sobie nowe ziarno: to złożone z Maxi Sanchez i Pablo Lima.

Ci, którzy pokonali Francuza Benjamina Tisona i jego partnera Teo Zapatę na szesnastym miejscu, mają w Miami serię zwycięstw!

Po tym, jak wczoraj wieczorem zdominowali obecny numer 1, Garrido i Campagnolo wygrali dzisiaj z dwoma graczami, którzy zajmowali tę pozycję w przeszłości: Pablo Lima i Maxi Sanchez.

Andaluzyjczyk i Brazylijczyk we własnym stylu zdołali znaleźć błąd w bardzo zaciętym pierwszym secie, zanim rozwinęli się w drugiej rundzie. W końcu wygrywają 7/6 6/1 i osiągają to, co często jest najtrudniejszą częścią sportu: potwierdzenie po wyczynu.

Jutro będą mieli do rozegrania kolejny bardzo duży mecz. Zmierzy się z Federico Chingotto i Juanem Tello, którzy wyszli z ogromnej walki z Franco Stupaczukiem i Alexem Ruizem. Zapałka, która zapowiada się gorąco na trybunach, które znów powinny być pełne. Już nie możemy się doczekać!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !