Finały Blockchain.com World Padel Tour Odbędą się Miami Open w najbliższą niedzielę od 13:00 w Island Gardens (19:XNUMX we Francji).

Dla pań to finał, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, ponieważ będzie to piąty tego rodzaju mecz pomiędzy Gemma Triay/Alejandra Salazar i Paulą Josemarią/Ari Sanchezem. Na razie numer 1 nigdy nie został pokonany na tym etapie rozgrywek przez numer 2. Czy seria będzie kontynuowana w Miami?

Triay Salazar świętowanie zwycięstwa w Miami WPT

Dla mężczyzn to po prostu bezprecedensowy plakat z trzema graczami (Campagnolo, Coello i Garrido), którzy zagrają w pierwszym finale swojej kariery w Open lub Master of the World Padel Tour. Wraz z nimi Fernando Belasteguin rozegra swój 277. finał w kolosalnym profesjonalnym turnieju! Czy to doświadczenie pozwoli jej przechylić szalę na swoją korzyść i pokrzyżować plany turniejowa para objawienia ?

Campagnolo Garrido Miami Blockchain.com sonrisas 2022

W każdym razie tego popołudnia na Florydzie spodziewamy się kilku bardzo dobrych meczów. Nie wiesz, jak je zobaczyć? Spójrz na artykuł tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !