W środę odbyła się druga część XNUMX/XNUMX finału World Padel Tour Miami i najlepsze nasiona były dziś ponownie nieuleczalne.

Ulubione pary jeszcze w Miami nie drgnęły. W ten sposób znajdziemy jutro 8 rozsianych mężczyzn i kobiet.

Dużo pokazu

W dniu, który uświetnił w szczególności obecność koszykarza Jimmy'ego Butlera na stronie, licznie przybyła publiczność mogła cieszyć się kilkoma bardzo spektakularnymi meczami.

Jimmy-Butler-Wayne-Boich-Miami-Open-WPT-2022

Jeden z największych meczów tego dnia był pomiędzy Fernando Belasteguin/Arturo Coello i Coki Nieto/Miguel Yanguas i dotrzymał obietnic. Przed pełnym środkiem, Bela i Arturo musieli być bardzo silni w kluczowych momentach, aby wygrać 7/5 6/3 w bardzo widowiskowa gra. W nocnej sesji widzowie mogli następnie wesprzeć miejscowego Wayne'a Boicha i Mario Del Castillo w starciu z Javi Lealem i Miguelem Semmlerem. Po pierwszym secie bez odwołania, ulubiona para tłumu w drugim secie stoczyli dobrą walkę, ale to nie wystarczyło, aby odwrócić trend: zwycięstwo Leal / Semmler 6/0 6/4.

W swoim pierwszym oficjalnym meczu Maxi Sanchez i Pablo Lima zagrali bardzo poważnie przeciwko Pincho Fernandezowi i José Garcia Diestro: 6/3 6/4. W pozostałych dwóch meczach tego dnia pary Belluati/Moyano i Capra/Ruiz nie dały szans odpowiednio Gilowi/Silingo (6/3 6/1) i Alonso/Moya (6/1 6/0).

Rozstawiona ósemka przepychała się w damach

W tabeli kobiet w środę sprawdziły się również najwyżej oceniane pary. Dla Elia Amatriaina i Karoliny Navarro wciąż było gorąco, których zabrali Jimena Velasco i Esther Carnicero. Ale bez paniki weterani zdołali przejąć rywali po przegranym pierwszym secie: 4/6 6/3 6/3.

Bliźniacy Alayeto przeżyli skomplikowany drugi set z Barbarą Las Heras i Veronicą Virsedą, ale nadal wyszli z doświadczeniem: 6/2 7/6.

Comme wspomniane w poprzednim artykule, Alix Collombon i Jessica Castello również były solidne, gdy trzeba było wyeliminować Araceli Martinez i Claudia Fernandez: 6/4 6/1.

W pozostałych dwóch meczach tego dnia Bea Caldera i Carmen Goenaga dominują w Canovas/Piltcher (6), podczas gdy Clasca i Cortiles robią to samo z Polo Reiter (1).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !