Turniej wznowienia World Padel Tour, Blockchain.com Miami Open, imponuje wieloma VIP-ami obecnymi na stronie.

Dyrektor turnieju Nallé Grinda zapowiedział przed rozpoczęciem konkursu, że pojawią się bardzo piękni ludzie na miejscu w Island Gardens. A przynajmniej możemy powiedzieć, że Francuz dotrzymał obietnicy. Jak widać dalej konto na Instagramie turnieju, stronę odwiedza wiele celebrytów.

Shane Battier, Jimmy Buffett i Alonzo Mourning

Lista jest po prostu zbyt długa, aby można ją było podać w całości. Koszykarze Jimmy Butler, Alonzo Mourning i Shane Battier, tenisista Dominic Thiem, gwiazdy muzyki Jimmy Buffett, Gianluca Vacchi, Ludacris i Rick Ross, prezenterka Lisa Petrillo, modelka Vita Sidorkina… Krótko mówiąc, na mecze przyjechało już wiele celebrytów, a do turnieju jeszcze daleko znad! Rzeczywiście, jutro tego wieczoru to Wyclef z Fugees będzie gospodarzem wieczoru, a innych VIP-ów nadal oczekujemy w ten weekend.

Wszystko to jest oczywiście bardzo pozytywne dla padel ponieważ wszystkie te gwiazdy komunikują się w swoich sieciach społecznościowych i dają naszemu sportowi bardzo dobre światło!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !