Le Blockchain.com Miami otwarte nadal dostarcza nam historycznych momentów. U mężczyzn Javi Garrido i Lucas Campagnolo robią plusk, natomiast Bela i Coello są bardzo solidni. Wśród pań dwie znakomite rywalki w połowie.

Salazar/Triay kontra Alayeto/Alayeto

Potężny szok. Niekwestionowany świat numer 1 zmierzy się z Atomowymi Bliźniakami, które kontynuują rozpęd z finału mistrzowskiego w grudniu zeszłego roku.

Po wczorajszym zbliżeniu się do korekty przeciwko Amatriain/Navarro, Gemma Triay i Alejandra Salazar będą musiały podnieść swój poziom gry, jeśli chcą pokonać Mapi i Majo.

Do zobaczenia o 13:19 na Florydzie i XNUMX:XNUMX we Francji.

Chingotto/Tello kontra Bela/Coello

To czysta przyjemność móc uczestniczyć w pokazie Belasteguin jeszcze przez jeden sezon. Z Arturo Coello silniejszym niż kiedykolwiek, ta para wyprzedziła rozstawione z numerem 2 Paquito/Di Nenno i dotarła do ostatniej czwórki z maksymalną pewnością siebie.

Chingotto i Tello również wychodzą z doskonałego występu, eliminując Stupa / Ruiz. W każdym razie para, która wyjdzie z tej połowy, odbyła niezwykłą podróż do finału.

Do zobaczenia w drugiej turze meczu o godzinie 13:19 w Miami, o XNUMX:XNUMX we Francji.

Ortega/Gonzalez kontra Sanchez/Josemaria

Paula Josemaria i Ari Sanchez rozdarli wczoraj serca Francuzów, eliminując naszą narodową Alix Collombon. Bardzo solidny występ Hiszpanów wyeliminował jedną z chwilowych par i postawił się ponownie w ostatniej czwórce.

Bea Gonzalez i Marta Ortega ze swojej strony pokazują, że przygotowania do zimy były znakomite. Fizycznie ostre, Marta i Bea zdominowały Osoro/Iglesias w benchmarku. Może to być rok konsekracji Bea Gonzalez i powrotu na tron ​​Marty Ortegi.

Do zobaczenia o 17:23 na Florydzie i XNUMX:XNUMX we Francji.

Campagnolo/Garrido vs Tapia/Sanyo

Campagnolo i Garrido są tego objawieniem Blockchain.com Miami otwarte. Po wyeliminowaniu Lebron/Galan z nr 1 w pamiętnym meczu, Brazylijczyk i Andaluzyjczyk wyeliminowali Pablo Limę i Maxiego Sancheza bez użycia siły.

Agustin Tapia i Sanyo Gutiérrez pokazują, że zawsze trzeba na nich liczyć. Kontynuują swój wzrost i wydają się być poważnymi kandydatami do tytułu.

Do zobaczenia w drugiej turze meczu o godzinie 17:23 na Florydzie, o XNUMX:XNUMX we Francji.

Spotkania można śledzić dalej World Padel Tour TV.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !