Pod słońcem Florydy widzowie cieszyli się dziś pierwszą częścią XNUMX rundy tego Blockchain.com Miami Open. W bardzo miłej ogólnej atmosferze będziemy świadkami bardzo miłych padel, a kibice odpowiedzą na ten pierwszy dzień turnieju.

Stałe Ulubione

Najbardziej intensywne spotkanie tego wtorku wśród mężczyzn wygrali Alex Arroyo i Ivan Ramirez z Rafą Mendezem i Salvą Orią: 7. 6.

Wspominamy także zwycięstwo powracającego do rywalizacji Pabla Lijo i Uri Botello z Victorem Ruizem i Jose Rico (7/5/6/2). W swoim pierwszym oficjalnym meczu, Sergio Alba i Alvaro Cepero zaprezentowali solidny występ, odrzucając Raula Marcosa i Javi Garcię w trzech setach: 6/4 3/6 6/1.

Benjamin Tison i Teo Zapata nie przegrają z Lucasem Campagnolo i Javim Garrido, ale francusko-hiszpańska para zmierzy się z dwoma bardzo silnymi graczami, którzy wygrali 6/4 6/3, nie martwiąc się o ich serwis. Momo Gonzalez i Javi Rico również utrzymali swoje miejsce w starciu z Juanem Martinem Diazem i Agustinem Gutierrezem: 6/4 6/4.

Mecz dnia dla mężczyzn z pewnością będzie tym przeciwnikiem zwycięzcy Wild-Card, Alcorta i Meana, w Lamperti i Sanz. Rzeczywiście, publiczność zapełniła trybuny głównego toru, aby wesprzeć mieszkańców. Pomimo surowej noty na korzyść Sanza i Lampertiego (6), dwaj członkowie „Miami Padel Mafia” zrobi show w domu i zabawi fanów we wspaniałej atmosferze!

Sprawdzone zwycięstwa pań

Wśród dziewcząt możemy powiedzieć, że niektóre pary znacznie łatwiej niż inne przystosowały się do warunków. Tak było na przykład w przypadku Marty Talavan i Nurii Rodriguez, które były wyjątkowo solidne w starciu z Carlą Jensen i Carlą Mesą: 6/1 6/2. Wynik, którego wyraźnie nie spodziewaliśmy się przed rozpoczęciem spotkania!

Ana Catarina Nogueira i Marina Guinart również były nie do pokonania z Sandrą Bellver i Caroliną Orsi: 6/2 6/2.

Prowadzeni 3/0 od startu Roberta Vinci i Gulia Sussarello, Victoria Iglesias i Aranzazu Osoro nie wpadli w panikę i ostatecznie wygrali 7/6 6/3. Druga 100% włoska para również odpadła, pokonana przez Lorenę Rufo i Sofię Araujo: 6/2 6/4.

Wreszcie, marzenie jest kontynuowane dla Carmen Castillon i Melanii Merino, „Szczęśliwych przegranych” z previas, które wykonają robotę przeciwko zwycięzcom turnieju Wild-Cards, Cabrejas i De La Peña: 6/4 6/2.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !