Po raz pierwszy para Fernando Belasteguin/Arturo Coello zagra w finale turnieju World Padel Tour. Argentyńczyk i Hiszpan zdominowali Federico Chingotto i Juana Tello w półfinale Blockchain.com Miami Open.

Po ich zwycięstwo wczoraj z Paquito Navarro i Martinem Di Nenno, Bela i Coello po raz kolejny zaprezentowali bardzo solidny występ, by zdominować Fede Chingotto i Juana Tello. Widocznie stępione przez walkę w trzech setach dzień wcześniej z Ruizem / Stupaczuk, zawodniczki Gabi Reca były dziś dość wyraźnie zdominowane na torze.

Rzeczywiście, dużo zajęłoby im dzisiaj, aby móc zdominować nieskazitelną Belę i wciąż zdecydowanego Coello, który wygrał bez drżenia 6/4 6/3.

Arturo Coello zagra jutro pierwszy w swojej karierze finał w turnieju WPT Open, a Bela osiągnie ten etap rozgrywek po raz pierwszy od lipca zeszłego roku.

Zmierzą się ze zwycięzcami drugiego półfinału, który tego wieczoru przeciwstawia się w drugiej rotacji o godzinie 17:XNUMX, Lucasowi Campagnolo i Javi Garrido, Sanyo Gutiérrezowi i Agustinowi Tapia.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !