La Niebieski Padel Kubek, to konkurs w 100% zarezerwowany dla firm, których finałowy etap odbędzie się w najbliższy weekend, niedaleko Cap Estérel. Dwanaście firm oczekuje się w Var, aby spróbować podnieść puchar.

Turniej ten, utworzony we wrześniu 2023 r., jest 1er impreza międzyzakładowa organizowana przez Blue Padel. Przed tym wielkim finałem trzynaście drużyn startowych skrzyżowali miecze na trzech różnych etapach w całej Prowansji-Alpach-Lazurowym Wybrzeżu: w klubie Vence, w amerykańskim Cagnes i w Acacias w Cagnes sur mer. Ostatni występ odbędzie się zatem w Ultra Cap Esterel.

W trakcie imprezy, oprócz koktajlu powitalnego, rozrywka”Kto pokona SCAT?” zostanie zorganizowane. Oczywiście, że to podejrzewamy Jérémy Scatena nie pozwolę na to!

Niebieski plakat Padel Kubek

W przygotowaniu jest już druga edycja, z kilkoma nowymi funkcjami : stół z 24 drużynami, trzema różnymi poziomami (3-4/5-6/7 i więcej) itp.

Fazy ​​kwalifikacyjne odbędzie się na przełomie października i listopada. Dla końcowe etapy, będziemy musieli poczekać do kwietnia 2025 r.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.