[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″ lign =” aligncenter ”]

Ta para wciąż wygrywa. W ten weekend w klubie Sport In Park (Laval) padel składający się z 3 pól, mieszkańcy Laval pokazali, że nadal muszą być liczeni w wyścigu o mistrzostwo Francji padel 10.

Na mistrzostwach Francji zajął 4. miejsce padel W 2015 roku Simon Boissé i Samuel Devrand nadal cierpieli przez cały weekend, nie pozostawiając przeciwnikom szans na wygraną. O set przegrany.

Simon Boissé, mistrz Europy padel W tytule i menadżerze sportowym 3 rakiety ośrodka Sport In Park kojarzone są z Samuelem Devrandem, bardzo silnym zawodnikiem. Nie spodziewaj się, że popełni błąd, ponieważ rzadko się to zdarza.

W tym wąskim szeregu par 6 drugą parą, która się wyróżnia, jest para Lille Thomas Dulion / Johan Romanowski, który kontynuuje postępy i który wygrał wszystkie swoje mecze, z wyjątkiem zwycięzców turniej.

Wszystkie te pary spotkają się częściowo na homologowanym turnieju w Soccer Park w Champigny w przyszły weekend przed wielkim turniejem ”Padel International Trophy ”, w którym rywalizują Skandynawowie, Południowcy i zagraniczne pary Padel Horyzont.

otwarty padel lawa 02-16

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.