[src googlemap = ””Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″ lign =” aligncenter ”]

Ta para nie przestaje wygrywać. W ten weekend w Sport In Park (Laval), klubie Padel złożonym z boiska 3, Laval pokazał, że trzeba było polegać na nich w wyścigu o mistrzostwo Francji Padel 2016.

Przybył 4e na mistrzostwa Francji 2015 Padel, Simon Boissé i Samuel Devrand ponownie zranili się w ten weekend, nie pozostawiając szans przeciwnikom na wygraną. O, zgubiony zestaw.

Simon Boissé, mistrz Europy w padlu i menedżer sportów rakietowych 3 w centrum Sport In Park jest związany z Samuelem Devrandem, bardzo silnym graczem. Nie oczekuj, że popełni błąd, ponieważ prawie nigdy się nie zdarza.

W tym wąskim szeregu par 6 drugą parą, która się wyróżnia, jest para Lille Thomas Dulion / Johan Romanowski, który kontynuuje postępy i który wygrał wszystkie swoje mecze, z wyjątkiem zwycięzców turniej.

Wszystkie te pary spotkają się częściowo na homologowanym turnieju w Soccer Park w Champigny w następny weekend przed wielkim turniejem.Padel International Trophy ”, w którym rywalizują Skandynawowie, Południowcy i zagraniczne pary Padel Horyzont.

open padel laval 02-16

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.