Na Laval Open w niedzielę w Sport In Park, klubie padla złożonym z krytych kortów tenisowych 3, para Boissé / Meslin wygrała Open po upadku do jednego punktu z 3e Super zestawem przegranych remisów ,

Powrót do turnieju

W półfinale para Devrand / Garnier spotkała parę Leruste / Binisti. Bardzo fajny mecz, który mógł oprzeć się na przegranych. Długie wymiany, ale gra regularności, para Devrand / Garnier była wyżej, ponieważ wszędzie udało się złamać 6. Przerwa utrzyma się do końca, pomimo pewnych możliwości powrotu Binisti / Leruste do gry.

W drugim półfinale paryska para Gay / Dubourg skłoniła się przed Boissé / Meslin. Zbyt mocna, zbyt regularna, ulubiona para turniejów nie pozwoliła przeciwnikom mieć nadziei na wygraną w tej grze.

Finał podwójnej prędkości

Finał, w którym obie pary miały najgorsze. finał zakończył się super-tie-breakiem na wynik 14 / 12 na korzyść Boissé / Meslin po zapisaniu piłek meczowych 2.

Nie jest to żadna wielka niespodzianka w tym turnieju, ponieważ w końcu faworyci byli w finale pomimo kilku dużych części przed przybyciem.

Zwróć jednak uwagę na piękne zwycięstwo pary Dubourg / Gay przeciwko Binisti / Leruste. Ponownie mecz został rozegrany w przerwie, ale najbardziej oportunistyczni i regularni zniknęli logicznie.

Ostateczne wideo

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.