Le padel Szwedzki kontynuuje swoją wyjątkową ekspansję. Grupa Castellum zbudował fenomenalny kompleks w Hisingen w Göteborgu na zlecenie Bon Padel.

Wyjątkowy kompleks

Z ponad 6.300 metrów kwadratowych i 20 kortami padel zbudowany (17 w pomieszczeniach i 3 na zewnątrz), ambicja Bon Padel jest stworzenie światowej klasy infrastruktury prawdopodobnie przyciągnie najlepszych graczy na świecie, niezależnie od tego, czy chodzi o wydarzenia / turnieje, czy też o to, by przybyli i trenowali. Dla Ulriki Johannesson, Dyrektora Handlowego w Castellum: „Ważne jest zapewnienie dobrego środowiska akustycznego, aby wszystkie odgłosy wstrząsów i odbijania się od szklanych ścian – a może kilka przekleństw – były tłumione przez absorbery akustyczne i tekstylia. Odpowiedni rodzaj oświetlenia, które nie oślepia podczas gry ”.

Dlatego Castellum postanowiło zająć się najdrobniejszymi szczegółami. Prezes Bon Padel, Christopher Williamson, nie jest pominięty: „Dobry Padel Arena będzie czymś więcej niż prostym pokojem padel, będzie to fantastyczne miejsce spotkań ze wszystkim, czego potrzebujesz w dodatku. Pochylimy się na klubowym uczuciu które stworzyliśmy w Torslanda Padel".

Aspekt ekologiczny nie został zaniedbany

Niemal nieunikniony element w dzisiejszych czasach, aspekt eko-odpowiedzialny oczywiście nie został zaniedbany. Rzeczywiście, nowy pokój padel odbierać Srebrny certyfikat środowiskowy dzięki niskiemu zużyciu energii i efektywnemu wykorzystaniu przestrzeni. Dowód na to, że absolutnie żaden szczegół nie został pozostawiony przypadkowi, a projekt wpisuje się w politykę rozwoju dla padel eko-odpowiedzialni jutra.

Dobry Padel Arena zostanie otwarta za Luty 2022.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.