Od kilku lat widzimy, że profesjonalni trenerzy i zawodnicy tworzą treści dla amatorów. Możemy pomyśleć o znanych trenerach, takich jak Mauri Andrini, Manu Martin i Juan Alday, a nawet takich jak Paquito Navarro!

Szkolenie online, przyszłość padel

W tym bardzo skomplikowanym roku ze względu na globalną pandemię twórcy treści zostali zmuszeni do jeszcze większego wymyślenia siebie, znalezienia nowych nowe narzędzia do nauczania padel dla amatorów - nowy sposób prowadzenia biznesu w padel.

Projekty takie jak Cześć Padel Akademia przez Mauri Andrini lub Black Crown Akademia, platformy i aplikacje dla fanów tego sportu, cieszą się dużym powodzeniem. Obaj specjalizują się w samouczkach wideo, dość krótkim formacie, aby użytkownik nie utonął w informacjach. Właśnie tego musisz się nauczyć bez nudy!

Zainteresowanie markami

Mamy nadzieję, że oprócz najlepszych graczy WPT, marki stawiają na statystyki medialne. Interesujące jest dla nich uzyskanie widoczności dzięki sieciom społecznościowym, takim jak Instagram, Twitter YouTube i dzisiejsze szkolenia online.

Black Crown Akademia i cześć Padel Akademii udało się przyciągnąć uwagę nie tylko fanów padel, Ale również trenerzy, którzy chcą uczyć się nowych rzeczy, a nawet gracze na najwyższym poziomie, którzy chcą zmienić swoje klasyki! Marki takie jak Head ou Black Crown wspierać te projekty, ponieważ zwrot z inwestycji jest całkowicie zapewniony.

 

Generalnie przyszłość sportu?

Wątpliwe jest, czy padel z czasem wprowadzi nowy trend, jeśli ta nowa firma narodzi się w padel będzie to również dla innych sportów. Oczywiście są podobne rzeczy w innych sportach, pamiętamy stare filmy Rafy Nadala i jego trenera Toni Nadal. Ale dziś społeczeństwo może szukać innych, bardziej skondensowanych, bardziej wyspecjalizowanych treści, co jest robione w padel. Jest szansa, że ​​tym razem to nasz sport zapoczątkuje modę, opartą na trzech fundamentalnych filarach:

  • Globalna obecność
  • Tanie kursy, aw przypadku nawet darmowe Black Crown Akademia
  • Dostępne w wielu językach (angielski, hiszpański, francuski ...)

Nie zapominajmy, że padel pozostaje sportem fizycznym i jest nim obok tej nowej formy uczenia się Koniecznie trzeba udać się w teren i zastosować całą wiedzę w praktyce!

 

 

 

 

 

Ianiv Vodovosoff

Ianiv jest Andaluzyjczykiem. Jest pasjonatem padel od ponad 10 lat ale także w marketingu. Porównuj, badaj, łącz sport z marketingiem, taka jest jego nisza.