Utworzenie i instalacja trzech torów padel Kontynuuj w Arkea Arena pierwszą edycję Betclic Bordeaux Premier Padel.

Jérémy Scatena, prezes 100% Padel, partner międzynarodowego turnieju, w dalszym ciągu zabiera nas za kulisy instalacji przed rozpoczęciem zawodów:

„Nadal jesteśmy w Arkea Arena w Bordeaux, wczoraj wieczorem pracowaliśmy do późna. Położyliśmy parkiet, jest 700 metrów kwadratowych parkietu, rozpoczęliśmy montaż konstrukcji, zaczynamy montować reflektory do oświetlenia. Wszyscy pracują w tym samym czasie, jest to dobrze ugruntowane.

Zamontujemy okna, jutro rano położymy silikon, położymy murawę i myślę, że będziemy jednym z pierwszych turniejów w roku, podczas którego wszyscy zakwalifikowani zawodnicy będą mogli spokojnie trenować na 100% boisku . padel.

Na torze centralnym, ponieważ mamy najpiękniejszy pokaz świetlny, jaki kiedykolwiek powstał na potrzeby turnieju padel, zaczniemy dopiero jutro po południu.

Jutro na salę przyjdzie pracować 48 osób, będzie wspaniale, z wyjątkowymi pokazami świetlnymi. Gdy tylko oświetlenie w pomieszczeniu zostanie zamontowane, możemy przystąpić do układania parkietu i toru centralnego.

Jutro instalacja elektryczna, parkiet, tor centralny, będzie wspaniale. Przyjdźcie na to wydarzenie i do zobaczenia wkrótce.”

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.