Nieoficjalny start Betclic Bordeaux Premier Padel 2024 ten wtorek. Ta wspaniała obudowa, która już od najbliższej niedzieli będzie gościć najlepszych zawodników padel planety będzie miała 3 tory padel.

I dobra wiadomość: Arena zapełnia się bardzo pozytywnie, ponieważ w niecałe 8000 dni sprzedano około 10 XNUMX miejsc.

Zespół dyrektora turnieju, Jean-Thomas Peyrou, już mówi, że jest „bardzo zadowolony z soboty, która będzie pełna i przekroczona poprzeczka 15.000 XNUMX miejsc”.

Za kulisami instalacji i na czele znajdziemy byłego francuskiego numer jeden, Jérémy’ego Scatenę, prezesa 100% Padel, odpowiedzialny za ustawienie torów padel : „Gracze widzą tylko blask, ale za kulisami włożono ogromną pracę, aby zapewnić najpiękniejszy spektakl. Przy 12-osobowym zespole będziemy oferować stoki premium.”

Istnieje jednak presja: organizatorzy muszą zarządzać wyznaczonym czasem i wymogami technicznymi obiektu. Zwłaszcza, że ​​w przeciwieństwie do większości etapów toru zawodowego w 2024 r., P2 będzie się wyróżniać, oferując wyjątkowy system z faz kwalifikacyjnych.

„Chcemy, aby kwalifikujący się gracze nie byli wysyłani do klubów lub poza wioskę. Dla wszystkich tych zawodników bardzo ważne jest przybycie i zagranie w Arkea Arena w Bordeaux. Zaoferujemy wszystkim graczom te same usługi, to jest nasza ambicja.”

Znajdź pierwsze zdjęcia z tej niesamowitej przygody:

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.