Alix Collombon zakończył „Dzień Francuski„w Bordeaux Premier Padel P2, po skomplikowanym dniu dla zaangażowanych Francuzów. 0/5 przed rozpoczęciem spotkania Alix, co było zatem ostatnią szansą na zobaczenie Francuzki w drugiej turze.

Jak zawsze znaleźliśmy Argentynę Julia Bidahorria u jej boku zawodnik, z którym wciąż odnajduje swoje stopy na torze. Lyonnaise i jej koleżanka z drużyny sprzeciwiły się ósmemu rozstawieniu w turnieju: Bea Caldera / Lorena Rufo.

Collombon i Bidahorria świetnie rozpoczęli pierwszą rundę, wykorzystując liczne błędy Loreny Rufo, byłej partnerki Alix, i uzyskali wyraźną przewagę na tablicy wyników. Para francusko-argentyńska w bardzo krótkim czasie prowadziła 4:0.

Tyle że tornado Caldera/Rufo obudziło się i zmiotło wszystko na swojej drodze. Podczas gdy zestaw wydawał się w zasięgu Alix i Juliety, ich przeciwnicy operowali spersonalizować zmontowane imponująca i wygrała pierwszego seta 6/4.

W drugim secie Julieta i Alix po raz kolejny dały radę zrób sobie przerwę bardzo szybko, ale gra była całkowicie chaotyczna na torze. Na torze następowały po sobie cztery przerwy, które zakończyły się równym wynikiem : 2 / 2 !

Para francusko-argentyńska musiała odrobić przerwę, podczas gdy ich przeciwnicy serwowali przed meczem. Jednak podbudowane entuzjazmem publiczności w Bordeaux Alix i Julieta zdołały dogonić Hiszpanów i wrócić do stanu 5/4, usługa do naśladowania.

Niestety wola Alix i francuskiego społeczeństwa nie wystarczyła, aby przechylić szalę we właściwym kierunku. Zwyciężyły Bea Caldera i Lorena Rufo 6 / 4 6 / 4.

Bea Caldera Lorena Rufo Bordeaux P2

W Betclic Bordeaux nie ma już Francuzów Premier Padel P2 ...

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.