Pierwsza runda kwalifikacji w losowaniu kobiet już w najbliższy poniedziałek, 10 maja i nie możemy powiedzieć, że była przyjemna Wendy Barsotti i jego hiszpańska partnerka Ana Fernandez De Osso.

Francuz, który nie miał być częścią tego Bordeaux P2, otrzymał w ostatniej chwili zaproszenie od hotelu Sevillana. Wiedziała to, para francusko-hiszpańska nie odziedziczyła łatwego remisu ponieważ była przeciwna Noemi Aguilar (65) / Letizii Manquillo (64), rozstawiła 4 z tych poprzednich…

Na centrali Arkéa Arena pierwsza runda wygrana przez Hiszpanów w zaledwie 22 minut, było co najmniej szybkie. Parę francusko-hiszpańską całkowicie wyprzedził duet Aguilar/Manquillo. Na tablicy wyników to oznaczało 6 / 1.

W drugim secie Wendy i Ana nie miały już sukcesów. Jeśli udało im się dogonić przerwę (straconą w pierwszym starciu), to outsiderzy nie zdołali kontynuować gry, dwukrotnie z rzędu oddając się za serwis. Oznacza to zatem taki sam wynik w drugim secie: 6/1 w 22 minuty.

Koniec przygody Wendy Barsotti i Any Fernandez de Osso w Bordeaux P2. W previach zostały już tylko dwie Francuzki: Charlotte Soubrié et Lea Godallier. Tricolores zmierzą się teraz z Marchetti / Pujals Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.