La FIP właśnie ujawnił skład na główne losowanie turnieju P2 Bordeaux. Francuzi dziedziczą remis, który zapowiada się ciężko.

Dwa wymarzone plakaty dla mężczyzn

Trudno o większy prestiż po męskiej stronie. Bastien Blanqué et Dylana Guicharda, którzy tworzą jedyną w 100% heksagonalną parę, przeciwstawią się Juanowi Cruz Belluati (33) i Miguelowi Lampertiemu (50). Thomas Leygue i jego włoski kolega z drużyny Aris Patiniotis przygotowują się do starcia z czwartym rozstawionym z Maximiliano Sanchezem (19) i Sanyo Gutierrezem (12).

Bardziej dostępne mecze dla pań

Na papierze konfrontacje wydają się mniej niezrównoważone w przypadku trzech przedstawicieli Francji. Alix Collombon a Argentynka Julieta Bidahorria zmierzą się z Loreną Rufo (23) i Beą Calderą (27), która ostatecznie zajmie 8. miejsce. Jessica Ginier et Carla Toully zmierzy się z Sofią Saiz Vallejo (45) i Mariną Lobo (39).

Śledź na żywo kwalifikacje P2 Padel Magazyn telewizyjny.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.