Po porażkach Vanbauce'a / Jorisa i Barsottiego / Fernandeza de Osso przyszła kolej na Charlotte Soubrié et Lea Godallier zadebiutować na torze w tym Bordeaux P2. W drugim dniu kwalifikacjiprzeciwstawili się Sarze Pujals (61) i Giorgii Marchetti (67).

Pół-nieudany powrót Léi, która przegrała z Charlotte w pierwszej rundzie eliminacji. Jednak obie zawodniczki z Francji walczyły dobrze w pierwszej rundzie i pomimo kilkumiesięcznej nieobecności Tahitiance nie brakowało rytmu.

Zacięty pierwszy set

Powrót do rywalizacji nastąpił dla Francuzki numer 2, która występowała u boku bardzo wysportowanej Charlotte Soubrié. Zawodnik Toulouse, teoretycznie niższy pod względem poziomu w tym meczu, nie ucierpiał w rywalizacji z pozostałymi zawodnikami. Rzeczywiście, ta, która wzięła udział w swoim pierwszym turnieju Premier Padel sezonu nie wydawał się przestraszony tym wydarzeniem.

Pomimo straconej na początku przerwy obie Francuzki bardzo szybko zdołały dojść do siebie. Odzyskali utraconą usługę, a nawet pozwolili sobie na luksus łamacz drugi raz później. Radość krótkotrwała, bo po raz kolejny zrezygnowali ze swoich zobowiązań.

Jest zatem o godz remis że ta pierwsza runda musiała się zakończyć. W tym przypadku obie drużyny szły łeb w łeb, ale ostatecznie, po długich wymianach zdań, pierwszą rundę wygrały Charlotte Soubrié i Léa Godallier: 7 (6).

Bardzo zacięty pierwszy set, ponieważ francuska para wygrała pierwszego seta zdobywając punkty 48 punktów… wobec 47 dla swoich przeciwników.

Godallier Soubrié Bordeaux P2

Powrót Pujalsa/Marchettiego

Podobnie jak w pierwszej rundzie, Charlotte i Léa straciły wpisowe. Jednakże, jak poprzednio, dwaj francuscy gracze nie martwili się i udało nam się wrócić do wyniku, aby nie pozostać w tyle w drugiej turze: 2/2.

Jak kopia i wklej z pierwszej rundyset był bardzo zacięty pomiędzy obiema parami. Najwięcej okazji na prowadzenie w meczu miały Charlotte Soubrié i Léa Godallier, jednak nie udało im się ich przekonwertować i set również zakończył się tie-breakiem. Niestety i tym razem nie zadziałało to na korzyść Francuzów, którzy nie zdobyli ani jednego punktu: 7 / 6 (0).

Pujals/Marchetti: coś ekstra

Wszystko trzeba było przerobić dla Charlotte Soubrié i Léi Godallier, które w związku z tym były zmuszone do rozegrania trzeciego seta w tym meczu... I jakby obie pary nie mogły zdecydować między sobą, wszystkie partie zakończyły się remisem. Po 2:20 meczu, wszędzie po secie i 3/2 Marchetti/Pujals, kolejny serwis dla Francuzów, są to ostatecznie Francuzi Thu jako pierwsi poddali się w tej decydującej rundzie. Jednak wciąż pozostając w kontakcie ze swoimi przeciwnikami, para Soubrié/Godallier ostatecznie straciła zaręczyny, co pozwoliło Pujalsowi i Marchettiemu zaserwować i wygrać mecz.

Po zaciętej walce ponad 2h30, Francuzka Léa Godallier i Charlotte Soubrié przegrały: 7/6 (5) 6/7 (0) 3/6.

Statystyki Pujals Marchetti Soubrié Godallier

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory poprzedni zakończy się zatem jutro bez żadnego francuskiego zawodnika. Choć Francuzi często walczyli dobrze, odnieśli tylko jedno zwycięstwo, Thomasa Vanbauce'a i Maxime Jorisa (z innym Francuzem, Dorianem De Meyerem i Hiszpanem Miguelem Gonzalezem).

Na debiut w rozgrywkach francuskich zawodników z drabinki głównej będziemy musieli poczekać do środy.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.