La FIP właśnie ujawnił oficjalny harmonogram kwalifikacji do P2 Girondin. Skoncentruj się na spotkaniach przedstawicieli Francji.

Dwie bitwy i bratobójczy pojedynek mężczyzn

Jedną z największych atrakcji losowania mężczyzn będzie oczywiście starcie, w którym Miguel Gonzalez i Dorian de Meyer zmierzą się z Thomasem Vanbauce i Maxime Jorisem. Dwóch graczy Wielkiego Padel, byli długoletni partnerzy, tym razem będą przeciwnikami. Julien Seurin i Adrien Maigret zmierzą się z Hiszpanami Victorem Meną (85) i Francisco Ramirezem Navasem (99). Na koniec Johan Bergeron i Maxime Moreau zmierzą się z hiszpańsko-belgijskim duetem złożonym z Adrii Mercadal (103) i Clémenta Geensa (115).

Trzy panie na torze

Jeśli chodzi o kobiety, remis nie zepsuł Léi Godallier i Charlotte Soubrié. Skrzyżują miecze z Giorgią Marchetti (67) i Sarą Pujals Perez (61), parą włosko-hiszpańską, która zostanie rozstawiona z numerem 3. Aixoise Wendy Barsotti i jej koleżanka z drużyny Ana Fernandez zagrają z Noemi Aguilar Carrillo (65) i Letizią Manquillo Alarza (64).

Przypominamy, że mecze na torze centralnym będą transmitowane na żywo od eliminacji Padel Magazyn telewizyjny.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.