Wielki dzień czeka nas w najbliższą środę o godz bordeaux Premier Padel P2 wraz z rozpoczęciem losowania głównego kobiet, wejściem do wyścigów wielkich nazwisk, ale także wielu Francuzów na stokach. Na czwarty dzień turnieju spodziewane są liczne tłumy, w tym wiele dzieci, które zostały zaproszone na wydarzenie!

Ponadto przez cały dzień odbywać się będą liczne atrakcje: testy rakietowe, „kto pokona Juliena Seurina”, kursy prowadzone przez French Touch Academy itp.

Jeśli chodzi o Francuzów, ma się pojawić ich sześć na stole finałowym: Alix Collombon, Carla Touly, Jessica Ginier, Thomas Leygue, Bastien Blnaqué i Dylan Guichard. Tricolores, które możemy spotkać przez cały dzień na centralnym torze turnieju!

Ich program:

  • Carla Touly / Jessica Ginier (PŚ) – Sofia Saiz Vallejo / Marina Lobo
  • Thomas Leygue / Aris Patiniotis (PŚ) – Maxi Sanchez / Sanyo Gutierrez (TS4)
  • Bastien Blanqué / Dylan Guichard (PŚ) – Juan Cruz Belluati / Miguel Lamperti
  • Alix Collombon / Julieta Bidahorria – Lorena Rufo / Beatriz Caldera (TS8)

Dzisiejszy program:

Wszystkie spotkania będziemy śledzić na kanale YouTube Premier Padel. Początek meczów o godzinie 10:XNUMX. Pierwsze Francuzki wejdą na tor podczas drugiej rotacji.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.