Nowy piorun w Bordeaux P2 po eliminacji w 4/XNUMX finału czwartego rozstawionego mężczyzn: Sanyo Gutiérrez et Maxi Sancheza. Ta para pretendentów do tytułu została wyeliminowana w dwóch setach przez Jose diestro (39) i Guillermo Collado (143).

Maxi Sanchez i Sanyo Gutierrez mogą żałować tego Bordeaux P2, gdzie wielu czołowych zawodników doświadczyło już rozczarowania wśród mężczyzn. Jednak naprzeciw nich stanęła zaskakująca para, która nie miała nic do stracenia. Dla przypomnienia Guillermo Collado zajmuje 143. miejsce na świecie (dawniej 84. na World Padel Tour). Po raz pierwszy pojawił się na stole finałowym turnieju Premier Padel i dlatego zagra swój pierwszy ćwierćfinał!

Porażka 7 / 5 7 / 5 za ziarno numer 4, które na początku istnienia stowarzyszenia doświadcza pewnych trudności. Dlatego dolna część stołu otwiera się nieco bardziej, po wczorajszej eliminacji Javiego Garrido i Mike'a Yanguasa (TS2).

José Diestro i Guillermo Collado są zatem w ćwierćfinale Bordeaux P2. Spotkają kolejne nasienie: Pablo Cardona/Lucas Bergamini (ST7).

Dzień trwa w Bordeaux z programem równie napiętym jak zawsze:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.