Wielkie rozczarowanie dla Max Moreau et Johan Bergeron. Obaj Francuzi przegrali, gdy tylko weszli do rywalizacji P2 Bordeaux przeciwko Clémentowi Geensowi i Adrii Mercadal (6/3, 6/2).

Nieregularny pierwszy akt

Dwóch ostatnich zwycięzców P2000 z Caen byli obciążeni bardzo trudnym początkiem meczu, przegrywając 4 gemami do 1. Autorzy świetnej reakcji, następnie wrócili do 3/4, ale nie udało im się zdestabilizować ówczesnych przeciwników. Clément Geens jest na nogach, a Max Moreau jest trochę bardziej w środku. Duet hiszpańsko-belgijski oparł się atakom i wygrał pierwszą rundę.

Drugi zestaw w jedną stronę

Zawodnicy trenowani przez Benjamina Tisona wracają z lepszymi intencjami i obejmują prowadzenie. Do przerwy doszło jednak do stanu 2/3. Punkt zwrotny, który pobudzi Geensa i Mercadala, którzy odlecą i podpiszą logiczne zwycięstwo w dwóch setach. „Podeszliśmy bardzo poważnie i nie daliśmy im zbyt wielu szans”, cieszy się Belg.

Po tej pierwszej porażce dwóch innych Tricolores gra na centralnym torze: Juliena Seurina i Adriena Maigreta (przeciwko Menie / Ramirezowi).

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, sześć lat wcześniej. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe wyścigi i drażni palacza w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.