To był moment, który zachwyci wszystkich fanów padel czekaliśmy z wielką niecierpliwością: powrót Marta Marrero na stokach! Minęło ponad półtora roku odkąd ostatni raz go widzieliśmy. Hiszpan stąpa po stokach profesjonalnego turnieju… i mówi: nigdy wcześniej nie brała udziału w turnieju Premier Padel.

Wszystko już gotowe i zaczęło się w wielkim stylu, odkąd wygrała swój pierwszy mecz u bokuAranzazu Osoro. Ta nowa para wygrała dzisiaj, za swoje wejście do biegu, przeciwko Daiara Valenzuela et Karolina Orsi, gracz, który podczas dwóch ostatnich turniejów udostępnił trasę z…Osoro!

Nowemu duetowi hiszpańsko-argentyńskiemu wystarczyły zaledwie dwa sety, aby pozbyć się stworzonej na turniej pary (po powrocie Carolina Orsi z Carolina Navarro dla Majora Włoch): zwycięstwo 6/3 6/4 w 1h17 gry.

W kolejnej rundzie zmierzą się z parą, która wygra mecz przeciwnika. Carla Touly / Jessica Ginier – Lobo / Saiz. Pierwszy mecz Francuzów w tym „Dzień Francuski” można śledzić na kanale YouTube Premier Padel teraz.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.