Początek turnieju skomplikowane dla Francuzów. Po Johanie Bergeronie i Maxime Moreau Julien Seurin i Adrien Maigret również przegrali w pierwszej rundzie z Victorem Meną i Francisco Ramirezem (6/2, 6/4).

Nowa para Maigret Seurin 2024

Dobry początek, po którym nastąpiła przerwa powietrzna

Wszystko zaczęło się dobrze dla Seurina/Maigreta, który już od pierwszych minut zadowolił publiczność kilkoma par 3. Hiszpanie nie poddają się i wykorzystują przerwę na rozwój. Tempo jest mocne, błędy mnożą się po stronie francuskiej, a iberyjski duet logicznie wygrywa pierwszy akt.

Bunt nie wystarczy

Druga runda jest znacznie bardziej zacięta ze wszystkich stron. Victor Mena bardzo szkodzi Francuzom zróżnicowaniem w swojej grze. Julien Seurin ze swojej strony jest nadpobudliwy i kompensuje błędy popełnione przez swojego partnera, który staje się celem rywali. Wracają do wyścigu, ale nie robią sobie przerwy (0/3), podczas gdy Mena / Ramirez wydają się mniej błyskotliwi. Nic nie pomogło: mimo dwóch uratowanych punktów meczowych Seurin i Maigret zostali pokonani w dwóch setach.

A teraz ostatni francuski plakat tego dnia: Od Meyera / Gonzalez przeciwko Vanbauce'a / Jorisa.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, sześć lat wcześniej. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe wyścigi i drażni palacza w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.