W następnej rundzie będzie dwóch Francuzów bordeaux Premier Padel P2 ! Thomas Vanbauce i Maxime Joris faktycznie usunęli Doriana z Meyera i Miguela Gonzaleza (6/3, 6/3).

Bardzo symboliczny mecz

Ta część musiała szczególnie podobać się Thomasowi Vanbauce’owi i Dorjanowi de Meyerowi, dwóch byłych długoterminowych partnerów. Ostatecznie było to pierwsze miasto, które zyskało przewagę dzięki Maxime Jorisowi. Uduszeni uciskiem De Meyer i Gonzalez cierpieli z powodu prawa narzuconego przez ich wrogów. Nie udało im się powstrzymać ataków i po 26 minutach gry poddali się w pierwszym secie.

O krok

Odwrócenie trendu wydawało się trudne, ponieważ Vanbauce i Joris wydawali się w dobrej kondycji. Ostrzejsi, bardziej regularni i mniej ostrożni niż ich przeciwnicy, obaj mężczyźni kontynuowali drugi akt, prowadząc 5/1. Miło było zobaczyć ich zrozumienie na ziemi. Wygrali zatem w dwóch setach i zmierzą się ze zwycięzcą meczu Cassetta / Demian Cuello przeciwko Jofre / Hernandez Quesada (4).

Inne wyniki z Francji:

Moreau / Bergerona : porażka (3/6, 2/6) przeciwko Geens/Mercadal.

Seurin / Maigret: porażka (2/6, 4/6) przeciwko Menie/Ramirezowi Navasowi.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.