Znamy pierwszych finalistów pierwszej edycji Bordeaux P2, po spotkaniu pełnym zwrotów akcji. O ile pierwszy set był całkowicie opanowany przez parę Virseda/Ortega, Riery i Araujo pokazały kły w drugiej rundzie, potrząsając 2 nasionami.

Mimo wszystko po ponad dwóch godzinach meczu to właśnie Vero Virseda i Martita Ortega zakwalifikowały się do zawodów ich pierwszy finał w tym sezonie : 6 / 1 7 / 5.

Pierwszy set pilotowany przez Virsedę/Ortegę

Trwała pierwsza gra w tym meczu ponad 10 minut z, już, kilka break pointów dla pary Riera/Araujo, której nie udało się wykorzystać żadnej z tych okazji. Z tyłu miało to miejsce w centrum Arkéa Arena.

Veronica Virseda i Marta Ortega nie dały żadnych prezentów podczas czwartego rozstawienia turnieju. Tam Doctora całkowicie zdeklasowała argentyńską Rierę na swojej przekątnej, stawiając ją w trudnej sytuacji po zagraniu trzech piłek. Ta przewaga na boisku nieuchronnie odbiła się na wyniku. Przewagę przejmują już w pierwszej rundzie Virseda/Ortega 6 / 1.

Virseda i Ortega: ci, którzy przeżyli

Nieco nerwowo na początku drugiej rundy Virginia Riera i Sofia Araujo poradziły sobie z tym znajdź trochę kolorów w tym półfinale, osiągając zwłaszcza zrób białą przerwę w służbie swoich przeciwników. Mimo przegranej pierwszego seta para portugalsko-argentyńska nie dała się pokonać.

Krótkotrwała radość w końcu Vero Virseda i Martita Ortega w kolejnym meczu rozbili Riera / Araujo i wrócili do wyniku.

Seria niewykorzystanych szans Virginii Riery i Sofii Araujo którzy ponownie zdołali przełamać i dać sobie szansę na serwis, aby wygrać seta. Jednak po raz kolejny Martita i Vero wróciły na tablicę wyników, a nawet zamieniły kolejne uderzenie na serwis przed meczem.

Ostatnia gra zakończyła się zwycięstwem, on wspaniały strzał Vero Virsedy, który popycha swój zespół do finału Bordeaux P2!

Drugie spotkanie kobiet można już śledzić w Canal+:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.