Organizatorzy Jean-Luc Baldelli, Jean-Thomas Peyrou i Michaël Llodra zgromadzili Landerneau padeliste w Bordeaux w najbliższy wtorek z okazji konferencji prasowej uruchomienie Bordeaux P2 (10-16 czerwca).

Potwierdzili, że na cały tydzień sprzedano już 7000 9 biletów (ceny od 39 do 6500 euro, bez usług VIP), wiedząc, że w ciągu jednego dnia obiekt może pomieścić maksymalnie XNUMX miejsc.

Skorzystali także z okazji, aby ujawnić pierwsze zdjęcia tego, jak na tym etapie budowy będzie wyglądało pomieszczenie przylegające do Garonny. Premier Padel.

Ponadto od środy poprzedzającej rozpoczęcie turnieju ustawione zostaną dwa korty aneksowe, po czym w tym samym pomieszczeniu zostanie zainstalowany kort centralny. „Naszym pragnieniem” – wyjaśnił dyrektor turnieju Jean-Thomas Peyrou – „było to, aby wszyscy gracze, niezależnie od ich poziomu, czy to podczas kwalifikacji, czy też najlepsi gracze na świecie w finale, grali na tej samej arenie. »

Jérémy Scatena, założyciel 100% Padel, firma odpowiedzialna za montaż torów padel w Bordeaux Premier Padel, obiecuje nam miłe niespodzianki: „Równolegle z zawodami przez cały tydzień odbędą się liczne zajęcia: pokazy, wystawy, mini-turnieje testowe… i prezentacja nowego toru, na którym ustawimy go centralny!”